Kalendarz adwentowy z motywem leśnych zwierząt

Kalendarz adwentowy kojarzy mi się z klasycznym kalendarzem, którego okienka skrywają maleńkie czekoladki na każdy dzień adwentu. Do dziś pamiętam jak w dzieciństwie, po cichu z siostrą popodkładałyśmy czekoladki na następne dni. A do tego… ogromna niewiadoma, jaka czekoladka kryje się pod ostatnim numerem!

W tym roku przygotowałam dwustronny kalendarz z motywem leśnych zwierząt , ptaków i roślin. Pojawiła się na nim czerwień, zieleń butelkowa, chłodny błękit oraz delikatna szarość, wszystko wykonane z użyciem akwareli. Praca nad kalendarzem była dla mnie przyjemnością. Przy tym w  mieszkaniu unosił się zapach dopiero co wyjętych z piekarnika bułeczek cynamonowych i świeżo zaparzonej kawy.

______
Sprawdź koniecznie

Kalendarz należy wydrukować dwustronnie, następnie pociąć na kwadraciki przy pomocy ostrego nożyka introligatorskiego. Kiedy wszystkie elementy zostaną już przygotowane pozostaje rozmieszczenie ich na dużym brystolu. Kartoniki należy podkleić np. dwustronną taśmą klejącą, masą klejącą wielokrotnego użytku patafix, etc., tak, aby można je było z łatwością odkleić i odwracać.

pobierz

KALENDARZ ADWENTOWY STRONA PIERWSZA, KALENDARZ ADWENTOWY STRONA DRUGA

Możesz z niego korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz go swoim znajomym i bliskim.  Kalendarz adwentowy przygotowany jest w wysokiej jakości druku i dostosowany do formatu A3.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

Będzie mi szalenie miło jeśli zajrzysz także do mojego sklepu na Facebooku. Zapraszam do  Depth of souls collection. 

.

Niedługo pojawią się kolejne świąteczne grafiki,

XOXO

Małgorzata