Otworzyłam sklep na Etsy!

Ze sztuką żyje, przebywam każdego dnia, obserwuję, podpatruję i podziwiam. To moja codzienność. Z ogromnym zapałem i satysfakcją uczę się nowych technik i doskonale proces artystycznych poczynań. Sklep na Etsy to kolejny krok, żeby dzielić się tym co powstaje dzięki pracy moich rąk i serca jakie wkładam w każdy projekt. W moim sklepie znajdziesz przede wszystkim biżuterię wykonaną w technice haftu koralikowego, obrazy malarskie na płótnie oraz plakaty i kolaże cyfrowe.  Wszystko powstaje z zachwytu nad tym co piękne, pasji tworzenia oraz wielkiej miłości do sztuki i rękodzieła artystycznego.  Mam nadzieję, że nie zawiodę!

______
BIŻUTERIA ARTYSTYCZNA

Wisior z naturalnym amazonitem. Przepiękny kamień oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze srebra, mięty, turkusu oraz bieli. Ponadto wykorzystałam srebrny wachlarzyk, który przymocowałam do krawatki, dzięki temu uzyskałam ciekawy efekt.

Naszyjnik z naturalnym jaspisem o barwie czerwonej z charakterystycznymi białymi żyłkami. Kamień oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze srebra, terakoty oraz brązu. Ponadto wykorzystałam koraliki w kolorze brudnego różu z efektem akwareli.

Wisior z naturalnym agatem. Kamień w kolorze głębokiego błękitu oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze zielonym, błękitnym i o barwie ultramaryny.Ponadto dobrałam szklane koraliki fasetowane w kolorze niebieskim.

Naszyjnik w całości wykonany ręcznie. Wisior został wykonany w technice haftu koralikowego oraz haftu chaotycznego. Kamienie zostały obszyte ściegiem peyote z użyciem szklanych koralików pobłyskujących na rożne kolory.

______
MALARSTWO

Autorski obraz malowany na płótnie pod tytułem Warząchwie.

Autorski obraz malowany na płótnie pod tytułem Martwa natura z cytryną.

Autorski obraz malowany na płótnie pod tytułem Martwa natura z naczyniami, łyżkami i cytryną.

Autorski obraz malowany na płótnie pod tytułem Martwa natura z miskami, talerzem i jajkami.

______
PLAKATY I KOLAŻE CYFROWE

Cyfrowy kolaż z motywem botanicznym pod tytułem Rozkwitam.

Plakat z literami malowanymi akwarelą.

Cyfrowy kolaż z motywem botanicznym pod tytułem Astronomiczna.

Plakat z literą i obrazkiem malowanym akwarelą.

.

Love,