Letnie bingo

Dopadł mnie ten potworny czas, gdy w głowie są same wątpliwości. Wszystko widzę w ciemnych barwach. Chodzę rozdrażniona z powodu upałów, braku stabilizacji finansowej, chorób, których z wiekiem tylko przybywa. Najchętniej nie odzywałabym się do nikogo, tylko skryła w ciemnej norce, żeby przeczekać najgorsze. Czasami wydzieram się jak szalona, obrywa się wszystkim, nawet kotom. Innym razem wypłakuję oczy w poduszkę, słuchając przy tym przygnębiającej muzyki. Przeklinam z bezsilności. Odczuwam w sobie tysiące lęków i frustracji. Mam takie dni, że przy życiu trzyma mnie jedynie kawałek ciasta czekoladowego. Chciałabym zachować spokój duszy, aby wspomnienia nie wzbudzały już łez. Chciałabym przypomnieć sobie jak to jest cieszyć się z drobiazgów, trzymając w dłoniach swoje szczęście.

Dzisiaj mam miłą niespodziankę! Projektowanie jest niezawodnym sposobem na chandrę. Przygotowałam letnią edycję bingo. Gra składa się z dwudziestu pięknie ilustrowanych kart, dziewięćdziesięciu sześciu żetonów do losowania oraz akwarelowych krążków. Gra polega na tym, iż gracze otrzymują planszę z siatką zawierającą ilustracje. Prowadzący grę losuje żetony, pokazuje je uczestnikom zabawy i odkłada na bok, aby nie były wylosowane ponownie. Jeżeli gracz ma na swojej planszy dany obrazek, zakrywa go krążkiem. Wygrywa osoba, która jako pierwsza odnajdzie wszystkie ilustracje na swojej planszy i krzyknie Bingo!

Mam nadzieję, że spodoba Ci się taka wersja gry i wykonane do niej akwarelowe ilustracje pełne kwiatów, roślin, elementów związanych z wakacyjnymi podróżami oraz motywów typowo letnich – lodów, kolorowych muszli, soczystych owoców, morskich stworzeń, etc. Oczywiście grać można na wiele sposobów, wszystko zależy od wieku dziecka i jego spostrzegawczości. Na początku, aby rozgrywka nie była zbyt skomplikowana, można ograniczyć się do odnalezienia ilustracji tylko w jednej linii. Uważam, że gra jest doskonałą rozrywką dla całej rodziny. To cudowna propozycja na letnie popołudnia. Powodzenia!

pobierz

GRA BINGO – PLANSZE, ŻETONY, KRĄŻKI

Możesz z niej korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz ją swoim znajomym i bliskim. Gra przygotowana jest w wysokiej jakości druku i dostosowana do formatu A4. Jeśli jest taka potrzeba można drukować w mniejszym formacie np. A5. Grę bingo należy wydrukować na grubym papierze, każdy arkusz pojedynczo, następnie wyciąć żetony i krążki za pomocą ostrych nożyczek.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

Będzie mi szalenie miło jeśli zajrzysz także do mojego sklepu na Facebooku. Zapraszam do Depth of souls collection na Etsy.

.

XOXO