Plany zajęć z motywem leśnych zwierząt

Lato powoli dobiega końca. Znaki są bardzo czytelne – chłodniejsze noce i wieczory, wrzosy zdobiące balkony i wejścia do kwiaciarni, dynie tak róże w kolorach i kształtach, czerwieniąca się jarzębina i powoli złocące się liście. Tylko patrzeć jak pierwszy dzwonek zacznie rozbrzmiewać, a szkolne korytarze wypełni gwar i śmiech dzieci. Pamiętam jak uwielbiałam z Mamą chodzić po sklepach i kompletować wyprawkę szkolną. Kupowałyśmy zeszyty z pięknymi okładkami, kolorowe długopisy, zabawne gumki do ścierania, kredki, flamastry, zestaw farb i pędzle… wszystko to wywoływało uśmiech na twarzy.

Przygotowałam plany zajęć, które jak zawsze są dostępne dla moich czytelników do pobrania i wydrukowania za darmo. W tym roku wybrałam motyw przesympatycznych leśnych zwierząt w otoczeniu bujnej, zielonej roślinności. Chciałam, żeby miś, zając i jeż przeplatane akwarelowymi listkami, paprociami i kwiatami opowiedziały piękną opowieść. Tegoroczne plany lekcji są na tyle uniwersalne, że mogą z nich korzystać zarówno dziewczynki, jak i chłopcy. Na moim blogu od lat projektuję grafiki typowo szkolne, które mam nadzieję motywują wszystkich uczniów do powrotu do szkolnych ławek.

______
Sprawdź koniecznie

 

PLAN LEKCJI Z MISIEM, PLAN LEKCJI Z ZAJĄCEM, PLAN LEKCJI Z JEŻEM

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz je swoim znajomym i bliskim. Plany lekcji przygotowane są w wysokiej jakości druku i dostosowane do formatu A4.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

Będzie mi szalenie miło jeśli zajrzysz także do mojego sklepu na Facebooku. Zapraszam do Depth of souls collection na Etsy.

.

Love,