Zimowe bingo

W moim codziennym życiu panuje chaos. Ciągle jestem roztargniona, przez co zdarza mi się o czymś zapomnieć. Mam tysiące myśli pędzących w głowie, milion pomysłów na minutę, które muszę realizować natychmiast. Uczę się spokoju. Piję zieloną herbatę jaśminową albo melise w dużym kubku, żeby się wyciszyć i uspokoić wszystkie emocje, co się we mnie kłębią. Przy blasku świec spędzam wieczory, staram się wyrzucić z głowy to co zbędne oraz utulić wszystkie myśli. Najlepiej odpoczywam, gdy jestem zupełnie sama, wsłuchuję się w ciszę i doceniam to, że mam możliwość przebywania w niej.

Przygotowałam zimową edycję bingo. Gra składa się z dwudziestu pięknie ilustrowanych kart, dziewięćdziesięciu sześciu żetonów do losowania oraz akwarelowych krążków. Gra polega na tym, iż gracze otrzymują planszę z siatką zawierającą ilustracje. Prowadzący grę losuje żetony, pokazuje je uczestnikom zabawy i odkłada na bok, aby nie były wylosowane ponownie. Jeżeli gracz ma na swojej planszy dany obrazek, zakrywa go krążkiem. Wygrywa osoba, która jako pierwsza odnajdzie wszystkie ilustracje na swojej planszy i krzyknie Bingo!

Mam nadzieję, że spodoba Ci się taka wersja gry i wykonane do niej akwarelowe ilustracje pełne elementów kojarzących się z zimą – czapek z pomponami, rękawiczek i skarpet, pierniczków lukrowanych, świątecznych potraw, zielonych gałązek, etc. Oczywiście grać można na wiele sposobów, wszystko zależy od wieku dziecka i jego spostrzegawczości. Na początku, aby rozgrywka nie była zbyt skomplikowana, można ograniczyć się do odnalezienia ilustracji tylko w jednej linii. Uważam, że gra jest doskonałą rozrywką dla całej rodziny. To cudowna propozycja na letnie popołudnia. Powodzenia!

______
Sprawdź koniecznie

pobierz

GRA BINGO – PLANSZE, ŻETONY, KRĄŻKI

Możesz z niej korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz ją swoim znajomym i bliskim. Gra przygotowana jest w wysokiej jakości druku i dostosowana do formatu A4. Jeśli jest taka potrzeba można drukować w mniejszym formacie np. A5. Grę bingo należy wydrukować na grubym papierze, każdy arkusz pojedynczo, następnie wyciąć żetony i krążki za pomocą ostrych nożyczek.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

Będzie mi szalenie miło jeśli zajrzysz także do mojego sklepu na Facebooku. Zapraszam do Depth of souls collection na Etsy.

.

XOXO