O Autorze

Mam na imię Małgorzata i prowadzę blog Depth of souls, który jest miejscem pełnym inspiracji i pomysłów. Jestem magistrem sztuki i arteterapeutką, od lat zajmuje się szeroko pojętą sztuką wizualną. Cieszy mnie styczność z pięknymi przedmiotami, kocham malować, ale tylko w samotności, łapać ulotne chwile za pomocą aparatu fotograficznego.

Lubię chodzić własnymi ścieżkami, smak rozpływającej się w ustach pachnącej czekolady, dobre filmy, najchętniej dramaty, bardzo mocną, świeżo zaparzoną herbatę z mlekiem, wieczory w łóżku z książką w ręku, świeże kwiaty, zapach upieczonego ciasta unoszącego się niemal w całym mieszkaniu.

Mój świat, to świat bezustannych rozterek, uczuć i wielkich emocji. U mnie, znaleźć można prace malarskie, które powstały z dużą uwagą i skupieniem, energią i zapałem, ale również prace małe, niedoceniane, jak rękodzieło artystyczne m.in., mydła naturalne, biżuteria, wianki, kartki okolicznościowe, etc.

Ponadto zajmuję się grafiką użytkową – linorytem, suchą igłą, akwafortą, akwatintą, fotografią, rysunkiem oraz rzeźbą. W wolnych chwilach powstają też animacje poklatkowe, found footage, kolaże,  plakaty i ilustracje. Maluję martwe natury, akty, pejzaże, postacie we wnętrzu, a także obrazy abstrakcyjne.

Sztuka to moje życie, sposób na czas wolny, ale przede wszystkim pasja.

Mam trzy koty – Rosę, Nikodema i Marcysię.

.

Zapraszam do mojego świata!