O rękodziele

Miłości do piękna otaczającego świata, zawdzięczam swojej matce. To ona od najwcześniejszych lat pokazywała mi świat oraz to w jaki sposób dostrzec piękno w każdej, nawet najbardziej banalnej rzeczy. Dzięki niej odziedziczyłam również dużą wrażliwość oraz poczucie estetyki. Dorastałam pośród przedmiotów, książek, naczyń, zaprzyjaźniając się z ich obecnością.

Rękodziełem zajmuję się od niedawna. Głównie obdarowuję nim swoją rodzinę, znajomych i przyjaciół.

Zajmuję się tworzeniem produktów takich jak: naturalne mydła dekoracyjne, anioły i ozdoby z masy solnej, biżuteria artystyczna – z drewna, drutu, kamieni, korali, tworzyw wszelkiego pochodzenia, odlewy gipsowe, miniaturowe obrazy, dekoracje aranżacyjne.

W wolnym czasie projektuję formy graficzne, rysuję i wykonuję ilustracje, fotografuję, maluję bombki, ozdabiam przedmioty i meble techniką decoupage i shabby chic, układam kwiaty, piekę oraz dekoruję ciasta i babeczki, robię czekoladki, prowadzę blog… etc.

Wszystko powstaje z pasji do sztuki, poczucia piękna i estetyki. Produkty choć w większości są niewielkich rozmiarów potrafią oddziaływać na zmysły.