Nalepki na zeszyty szkolne

Pora podpisać zeszyty! W zeszłym tygodniu przygotowałam plany lekcji pełne magicznych motywów. Dzisiaj przychodzę z naklejkami, które przydadzą się do podpisania zeszytów. Na naklejkach znajdują się przedmioty z podstawówki i liceum. Jestem przekonana, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Bardzo lubię temat szkolnych grafik, więc kolekcja będzie się rozrastała. Mam nadzieję, że każdego roku będą pojawiać się kolejne plany lekcji oraz nalepki na zeszyty szkolne. Jestem przekonana, że piękne dodatki przydadzą się każdemu uczniowi.

______
Sprawdź koniecznie

pobierzNAKLEJKI NA ZESZYTY Z MOTYWEM SZKOŁY MAGII – HARRY POTTER, NAKLEJKI NA ZESZYTY Z BIAŁYM KRÓLIKIEM – ALICJA W KRAINIE CZARÓW

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz je swoim znajomym i bliskim. Naklejki na zeszyty szkolne zostały przygotowane w wysokiej jakości druku i dostosowane do formatu A4. Najlepiej wydrukować na papierze samoprzylepnym.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

Będzie mi szalenie miło jeśli zajrzysz także do mojego sklepu na Facebooku. Zapraszam do  Depth of souls collection. 

.

Pozdrawiam,

Małgorzata