Organizer

Nieodłącznym elementem mojego życia od zawsze był kalendarz, organizer, planner, etc. Testowałam ich wiele, ale żaden do końca nie spełniał moich oczekiwań. Wydaje mi się, że zaprojektowałam taki organizer, który pomoże mi poczuć, że mam swoje życie pod kontrolą.

Organizer, który przygotowałam jest bardzo potężny objętościowo. Chciałam, aby był dziewczęcy, delikatny, ale też praktyczny, pozwalający na drobiazgowe planowanie każdego dnia, tygodnia oraz miesiąca.

okladka

Okładka organizera

Okładka w pięknych kolorach pastelowych doskonale wpływa na samopoczucie.  Kiedy coś zaczyna się  kolorowo to jest to takie symboliczne zamknięcie pewnego etapu i rozpoczęcie nowego.

nalezy-do

Pierwsza strona organizera

Pierwsza ze stron przyda się szczególnie osobom lubiącym podpisywać swoje rzeczy.

plan-roczny-organizer

Skrócony kalendarz na cały rok

Może być to bardzo przydatne, kiedy szuka się pewnej daty – kiedy ma się urodziny, zaplanowany wyjazd wakacyjny albo zwyczajnie w celu znalezienia numeru tygodnia pewnego dnia w roku.

roczny

Plan roczny

Na tych stronach znajduje się miejsce na wpisanie wszystkich najważniejszych wydarzeń w ciągu całego roku. Można uzupełnić miejsce ważnymi wydarzeniami, urodzinami, imieninami, planami na urlop, etc.

kalendarzcaly

Kalendarz miesięczny

Ilustrowane pierwsze strony każdego miesiąca w organizerze. Można je też potraktować jak kolorowanki, albo bazy rysunków, które sami rozbudujemy.

plan-miesieczny-np

Plan miesięczny

Rozkłady miesiąca zostały przygotowane do samodzielnego uzupełnienia, podzielone na okienka, w których można wpisać swoje plany, postanowienia, ważne daty, rzeczy warte uwagi, etc. Bardzo przydatnym elementem karty miesięcznej są pola z priorytetami. Dodają one przejrzystości naszym zapiskom i pozwalają się skupić na tym, co istotne.

plan-tygodnia

Plan tygodnia

Podobnie, jak w kartach miesiąca, tutaj też w pustym polu można zanotować najważniejsze obowiązki, które wykonuje się regularnie w każdym tygodniu. W tym miejscu organizer jest zwarty. Na pojedynczej karcie tygodnia widzimy wszystko to, co jest nam potrzebne w danym tygodniu.

plan-dnia

Plan dnia

Jest to rozbudowana karta dniowa, z podziałem na konkretne rzeczy, które w danym dniu należy wykonać. Tu możemy zamieścić szczegółowy plan dnia, dobrą myśl, dodatkowe informacje, notatki, jest też lista zakupów.

strony-dodatkowe

Strony dodatkowe

Oprócz typowych plannerów czasowych, przygotowałam jeszcze strony dodatkowe. Mianowicie są to kolorowanki na każdy miesiąc oraz karta na dowolne notatki.

kalendarz-kolorowanki

Kolorowanki

Strony dla osób kreatywnych. Kolorowanki na każdy miesiąc to doskonała forma relaksu i odpoczynku od codziennych obowiązków.

.

Jeżeli podobają Ci się grafiki mojego autorstwa, możesz je kupić w moim sklepie na DaWanda. 

.

XOXO

malgorzata