Czas na herbatę – Tapeta na pulpit

Jesienny czas to przede wszystkim aromat korzennych przypraw i blask świec rozstawionych w mieszkaniu. W szafie letnie sukienki z godnością ustępują miejsca ciepłym swetrom. Wyciągam ciepłe kapcie, wygodne piżamy, długie skarpety oraz polarowe bluzy. Jesień musi pachnieć i smakować intensywnie. Chętnie sięgam po czekoladę z orzechami i karmelem, zupę dyniową doprawioną gałką muszkatołową, herbatę z plastrami cytryny i odrobiną miodu!

Listopad to szczególny miesiąc. To czas, kiedy w pamięci echem odbijają się smutek i tęsknota, jakby jeszcze większa niż zwykle. Melancholia wkradająca się do serca. Wieczorne zamyślenie z kroplami deszczu stukającymi o parapet, informującymi o tym, iż lato odeszło w niepamięć, na kilka długich miesięcy. Chodniki pustoszeją, miasto cichnie, a ogród zapada w błogi sen.

Coś ma w sobie takiego jesień, że można ją pokochać. I choć w powietrzu unosi się zapach pożegnania, to jest w tym niezwykła czułość. Serce tęskni do dzieciństwa, do długich letnich wieczorów i bliskich, których nie ma już obok… Mimo żalu i pojawiającej się corocznej jesiennej chandry, lubię ten stan, w który mnie ta pora roku wprowadza. Są takie dni, kiedy w tej ciszy i smutku jesieni jest mi dobrze jak nigdy.

Mój herbaciany sezon rozpoczął się w całej swej pełni. Staram się każdego dnia celebrować picie herbaty jak rytuał, mogę wtedy odpocząć po całym dniu intensywnej pracy. Jestem przekonana, że nie tylko mnie jesień kojarzy się z gorącą herbatą, cudownie rozgrzewającą. Pomyślałam, że warto przenieść ten motyw na listopadową tapetę na pulpit. Wygląda cudownie, prawda?!

TAPETA NA PULPIT

 1280×720, 1280×800, 1280×960, 1366×768, 1600×900, 1600×1200, 1680×1050, 1680×1200,  1920×1080, 1920×1200, 1920×1440

Możesz z niej korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz ją swoim znajomym i bliskim. Tapeta na pulpit została przygotowana w wielu rozdzielczościach.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

.