Kartka w formie parawanu

Przed nami niezwykły i piękny czas, w którym przyroda budzi się do życia, a my zyskujemy nową energię do życia. Niestety, wielu z nas jest teraz zamkniętych w domach. Wierzę jednak, że każdy ma w sobie siłę i odwagę, by przetrwać ten trudny moment. Starajmy się realizować siebie, swoje pasje, sięgnijmy po drobne przyjemności, skupmy się na tym co pozytywne.

Przygotowałam kartki wielkanocne, tym razem w formie parawanu. Z radością wypełniłam je pastelowymi kolorami, kolorowymi kwiatami i gałązkami, motylami, ptakami, koronkami i pięknymi papierami oraz dobrymi słowami. Jest to dla mnie forma relaksu, sposób na umilenie ciężkich dni, chwila oddechu od zmartwień oraz sposób na wypełnienie kreatywnie czasu.

Kartka wielkanocna z sześcioma ściankami w formie parawanu. Powstała z wykorzystaniem kolorowych papierów do scrapbookingu, z użyciem papierowych kwiatów, elementów wykonanych z lekkiej masy polimetowej. Całość ozdobiona bawełnianą koronką. Kartka ma wymiary 12x12cm, natomiast po rozłożeniu 12x36cm

.

Kartka wielkanocna z sześcioma ściankami w formie parawanu. Powstała z wykorzystaniem papierów do scrapbookingu, z użyciem kwiatów z papieru oraz elementów wykonanych z lekkiej masy polimetowej. Całość ozdobiona bawełnianą koronką. Kartka ma wymiary 12x12cm, natomiast po rozłożeniu 12x36cm

.

Przygotowane przeze mnie kartki zgłaszam do Wyzwania organizowanego przez Scrapbooking Shop, którego tematem jest kartka wielkanocna.

.

Love,