Bogini kwiatów – Kolaż cyfrowy do druku

Wszystko wokół kwitnie i cieszy kolorami. Moje ukochane lilaki, aż uginają się od kwiecia. Słońce pięknie świeci, otula swoim ciepłem, wprowadzając w dobry nastrój. Niezależnie od pogody, każdy dzień zaczynam od filiżanki lub kubka gorącej kawy. Uwielbiam jej smak i aromat. Wczesnym rankiem okręcam się szczelnie grubym kocem, chwytam w dłonie ulubiony kubek z kawą i wychodzę na balkon. Przyglądam się jak świat budzi się powoli, jak sny rozmywa wiatr, głowa się oczyszcza, zapełnia uśmiechem i świat na różowo maluje. To chwila dla mnie, spokojna i cicha. Zamykam drzwi, poprawiam pogniecioną pościel, zostawiając zapach początku dnia, który zawsze słodkie obietnice niesie.

Ostatnio moje myśli bezustannie krążą wokół kwiatów, tych co na balkonie obficie zakwitły, tych które mijam codziennie w drodze do sklepu czy napotkane podczas spaceru oraz tych, które z radością kupuję i stawiam w mieszkaniu w szklanych wazonach, aby szczęściem wypełnić dni. Natchniona ogromnym bukietem wielobarnych irysów zakupionych na targowisku nieopodal domu, przygotowałam plakat, a właściwie to kolaż cyfrowy z kwiatem fioletowego irysa malowanego akwarelą. Grafika pod tytułem Bogini kwiatów utrzymana jest w wiosennej, jasnej kolorystyce z przewagą fioletów i różu z akcentem słonecznej żółci. Niosę go dla Was, niech rozkwieci wnętrza mieszkań i wprowadzi w dobry nastrój!

BOGINI KWIATÓW – KOLAŻ CYFROWY

Możesz z niego korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz go swoim znajomym i bliskim. Kolaż został przygotowany w wysokiej jakości druku i dostosowany do formatu A4.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

Będzie mi szalenie miło jeśli zajrzysz także do mojego sklepu na Facebooku. Zapraszam do Depth of souls collection na Etsy.

.

Ściskam,