Odcienie granatu i złoto – Plany lekcji

Wakacje dobiegają końca, a razem z nimi skończy się letnia nuda, powróci prawidłowa struktura dnia i codzienna rutyna. Koniec z lenistwem, z niewyobrażalną ilością lodów pistacjowych, chaosem i niedbale wiązanymi włosami w luźny warkocz. Nadeszła pora, by przestawić się na wczesne wstawanie, robienie co rano kanapek i pakowanie ich do tornistrów dzieci. Wieczory wypełnią szkolne obowiązki – odrabianie prac domowych, czytanie lektur, nauka do sprawdzianów, etc.

Przygotowałam plany zajęć, które są dostępne do pobrania i wydrukowania za darmo. W tym roku wybrałam odcienie granatu i fioletu z akcentem słonecznej żółci oraz sporą ilością jasnego złota. Dodatkowo pojawiły się magiczne elementy, wśód których nie mogło zabraknąć księżyca, planet oraz gwiazd, diamentów i kryształów, gałązek, kwiatów i motywów roślinnych. Pierwszy projekt dedykowany jest miłośnikom kotów, drugi zdobi wieloryb namalowany akwarelą. Mam nadzieję, że przypadną do gustu.

______
Sprawdź koniecznie

PLAN LEKCJI Z KOTEM, PLAN LEKCJI Z WIELORYBEM

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz je swoim znajomym i bliskim. Plany lekcji przygotowane są w wysokiej jakości druku i dostosowane do formatu A4.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

Będzie mi szalenie miło jeśli zajrzysz także do mojego sklepu na Facebooku. Zapraszam do Depth of souls collection oraz na Etsy.

.

Love,