Bileciki prezentowe

Grudzień przepełniony jest wieloma obowiązkami. Bałam się, że nie dam rady przygotować wpisu ze świątecznymi bilecikami do prezentów. Udało się! W tym roku motywem przewodnim są zabawki w stylu vintage – konik na biegunach, pluszowe misie, koniki na drewnianych rączkach, dziadek do orzechów, etc. Nie mogło zabraknąć motywów roślinnych oraz delikatnych błękitnych śnieżynek. Wszystko wykonane w pięknej technice jaką jest akwarela.

Uwielbiam te momenty, kiedy uda się dopiąć wszystko na ostatni guzik, a w międzyczasie dostaję od czytelników wiadomości ze zdjęciami prezentów udekorowanych przygotowanymi przeze mnie etykietami. Uśmiech nie schodzi mi z twarzy, a i ten świąteczny czas staje się bardziej magiczny. Bo przecież magię tworzymy sami, chociażby wtedy, gdy wyciągamy karton z ozdobami zbieranymi przez lata i dekorujemy nimi drzewko. To są cudowne chwile, warte zapamiętania.

______
Sprawdź koniecznie

BILECIKI PREZENTOWE

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz je swoim znajomym i bliskim. Bileciki przygotowane są w wysokiej jakości druku i dostosowane do formatu A4.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

Będzie mi szalenie miło jeśli zajrzysz także do mojego sklepu na Facebooku. Zapraszam do Depth of souls collection oraz na Etsy.

.

XOXO