Kocham Cię…

tytulowawalentynkijeze3

Mimo, że nie należę do grona tych kobiet, które wzruszają się na widok czerwonych serduszek, różowych kartek i oczekują, że nieziemsko przystojny książę na białym koniu, przyniesie im ogromny bukiet róż, to wierzę, że prawdziwa miłość jest możliwa.  

Z pewnością miłość jest czymś pięknym. Pozwala uwierzyć człowiekowi, że świat w którym żyjemy nie jest wcale taki zły. Miłość to szczęście, zaufanie, szczerość, wzajemne rozumienie się, podpora w problemach, poczucie bezpieczeństwa… Miłość jest szczytem marzeń ludzkich!

Dla wszystkich tych, którzy celebrują w sposób wyjątkowy ten dzień, stroją mieszkanie kwiatami i świecami, przygotowałam kartki walentynkowe z motywem uroczych jeży. Wystarczy je wydrukować, złożyć i najważniejsze, wypełnić ciepłymi słowami. Niby niewiele, ale dzięki drobnym gestom, dzień wydaje się… lepszy.

walentynkijeze3

walentynkijeze1

walentynkijeze2

pobierz

KARTKA KOCHAM CIĘ PIONOWA, KARTKA KOCHAM CIĘ POZIOMA

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz je swoim znajomym i bliskim. Kartki walentynkowe zostały przygotowane w wysokiej jakości druku i dostosowany do formatu A4.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

jezkartka2

jezkartka1

Życzę wszystkim zakochanym chwil pełnych miłości z ukochaną osobą, a samotnym aby też znaleźli drugą połówkę!

.

Małgorzata