Słodki prezent

walentynki-pudelko11tytulowa

Kolejna walentynkowa propozycja, wśród której znajduje się słodkie pudełko na czekoladki, pudełeczko oraz metki do herbatek w torebkach. Projekt utrzymany w delikatnej kolorystyce w odcieniach różu i rozbielonych czerwieni z motywem kwiatów i malowanych akwarelą serc.

Oczywiście każdy ten dzień traktuje inaczej, ja mam zamiar kupić ogromny tort czekoladowy wypełniony po brzegi wiśniami, udekorowany bitą śmietaną i wiórkami gorzkiej czekolady… i zjeść go sama! No może koty trochę mi pomogą.

W tym dniu, wszyscy powinni być wobec siebie mili i życzliwi. Drobny upominek, zwłaszcza ten wykonany samodzielnie np. pudełko wypełnione przygotowanymi własnoręcznie czekoladowymi truflami oraz filiżanka aromatycznej herbaty będzie miłym akcentem.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

pobierz

PUDEŁECZKO I METKI DO HERBATY,  PUDEŁECZKO NA CZEKOLADKI

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz je swoim znajomym i bliskim. Pudełeczko oraz metki do herbatek zostały przygotowane w wysokiej jakości druku i dostosowany do formatu A4. Natomiast pudełko na czekoladki w formacie A3. Najlepiej wydrukować na grubym papierze satynowym.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

.

XOXO

malgorzata