Lamy, alpaki i kaktusy – Plakaty do pokoju dziecka

Plakaty i grafiki to nieodłączny element każdego domu. Ich fenomen polega na tym, że w bardzo prosty i niedrogi  sposób odmieniają wystrój wnętrza. Muszę przyznać, że sprawia mi ogromną satysfakcję i wywołuje uśmiech na twarzy, kiedy mogę projektować plakaty, szczególnie te przeznaczone dla dzieci.

Tym razem powstały plakaty z motywem lam, alpak i kaktusów. Bardzo lubię takie boho klimaty – lekkie, zwiewne i kolorowe. Plakaty dla najmłodszych doskonale sprawdzą się powieszone na ścianach w pokoju dzieci, bądź postawione w ramkach, koło ich łóżka. Przygotowana przeze mnie kolekcja, będzie pasować zarówno do pokoju dziewczynki, jak i chłopca.

Jestem ogromną zwolenniczką pięknie oprawionych grafik. Uwielbiam wybierać i kupować ramy do obrazów. Jednak uważam, że tego typu plakaty są dekoracją samą w sobie, dlatego nie jest konieczne, aby oprawiać je w ramkę. Niekiedy wystarczy kawałek ładnej washi tape, aby postała niebanalna ozdoba pokoju dziecięcego.

PLAKAT Z LAMĄ Z NIEBIESKIM SZALEM, PLAKAT Z LAMĄ I KAKTUSEM, PLAKAT Z ALPAKĄ Z CZERWONYM SZALEM, PLAKAT Z ALPAKĄ Z DWOMA KAKTUSAMI

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz je swoim znajomym i bliskim. Plakaty zostały przygotowane w wysokiej jakości druku i dostosowane do formatu A4.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

.

XOXO