Zakładki do książek z syrenami

Wakacje już trwają. Pogoda nie rozpieszcza, w ostatnich dniach bardziej przypomina jesień, niż lato. Z bólem uświadomiłam sobie, że już jest połowa lipca, a tak niedawno była zima – malowanie bombek, pieczenie pierników, szukanie wyjątkowych gwiazdkowych prezentów, kupowanie ciepłej kurtki, etc. Ciężko jest pozbyć się wrażenia ulatującego bezustannie czasu.

Praca lub tworzenie z potrzeby serca są cudowne. Jednak praca nawet wtedy, gdy potrzebujemy mieć czas wyłącznie dla siebie staje się przykrym obowiązkiem. Dałam sobie chwilę wytchnienia, nadrobiłam książkowe przyjemności, poszłam na zakupy i wybrałam kilka ładnych rzeczy. Z pełną świadomością odrzucam życie w ciągłym pędzie. Chcę jechać do Włoch i celebrować dolce far niente!

Oczywiście w wolnej chwili przygotowałam wakacyjne zakładki do książek, tym razem z syrenami. Sama właśnie zaczęłam czytać kilka książek jednocześnie i szybko odkryłam, że pora na nowe, piękne zakładki w letniej odsłonie.

WAKACYJNE ZAKŁADKI DO KSIĄŻEK

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz je swoim znajomym i bliskim. Zakładki do książek przygotowane są w wysokiej jakości druku i dostosowane do formatu A4.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

.

Świat jest piękny, kiedy nie ucieka czas.

Love,