Pastelowe plakaty zimowe

Grudzień inspiruje mnie maksymalnie! Uwielbiam klimat Świąt Bożego Narodzenia. Drobinki złotych lampek, pachnąca choinka, płomienie świec, zapach goździków i cynamonu, śnieg za oknem, pierniki i lukrowane pierniczki, mandarynki oraz gorąca czekolada z piankami… to wszystko wywołuje uśmiech na twarzy.

Wiele lat temu rozstałam się z klasyczną czerwienią, za to całym sercem pokochałam pastele! I to one zainspirowały mnie do stworzenia kolejnej serii plakatów zimowych, które są jak zawsze do pobrania za darmo. Wystarczy je tylko wydrukować i powiesić na ścianie.

Jest  uroczy wzór z wyciągniętymi dłońmi z prezentem w odcieniach błękitu i czerwieni, typowo zimowy krajobraz z sarnami w lesie oraz bardzo minimalistyczny plakat z napisami w niebieskich kolorach. Lekko i z przyjemnością powstawały, co mam nadzieję widać!

pobierz

PLAKAT RADOSNYCH ŚWIĄT, PLAKAT FA LA LA ZIMA, PLAKAT HO HO HO

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz je swoim znajomym i bliskim. Plakaty zimowe przygotowane są w wysokiej jakości druku i dostosowane do formaty A4.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

.

XOXO