Ubrane w złoto

W końcu pojawiło się u nas trochę śniegu. Ten biały puch tworzy widok iście Świąteczny. Grudzień to zdecydowanie mój ulubiony miesiąc. Ciągle coś się dzieje, dni wypełniają drobne radości, w domu jest ciepło i bardzo przytulnie, wokół wszystko ozdobione kolorowymi światełkami.

Weekend upłynął niezwykle szybko, na spotkaniach z bliskimi, świątecznych porządkach, szukaniu ostatnich prezentów gwiazdkowych i wieczornym czytaniu książek, w zaciszu własnego mieszkania. Zdążyłam też odwiedzić jarmark świąteczny oraz obejrzeć Ogród Świateł na Tumach.

W tym roku królować będzie słodki róż oraz błękit połączony z odrobiną dukatowego złota. Bombki, które przygotowałam utrzymane są właśnie w tej kolorystyce. Bardzo delikatne i moim zdaniem urocze. Jako miłośniczka rękodzieła serdecznie zachęcam, aby przygotować ozdoby własnoręcznie.

Bombki wykonane z akrylu o średnicy 12cm, ręcznie zdobione przy pomocy techniki decoupage oraz ręcznie malowanych brokatowych koronek w kolorze złota. Utrzymane w jasnej i ciepłej kolorystyce, z przewagą  słodkiego różku, delikatnej zieleni, błękitu i bieli.

.

Uściski,