Kartka na podziękowania

Jeden z najpiękniejszych dni w roku – Dzień Matki, lada moment! Wszystkie Mamy, zasługują na wiele ciepła, radości i miłości! Podziękujmy im za dni pełne szczęścia, wyjątkowe chwile, za uśmiech, niezwykłe opowieści, słoneczne spacery, za cały trud jaki wkładały w nasze wychowanie,  etc.

Pokażmy swoim Matkom, że kochamy je tak po prostu, bezwarunkowo. A można to zrobić na milion sposobów. Nie trzeba wiele! Niekiedy wystarczy wspólne obejrzenie filmu z kubełkiem ulubionych lodów. Kartka wypisana życzeniami płynącymi z głębi serca, będzie miłym dodatkiem i z pewnością wywoła uśmiech.

W tym roku, zaprojektowałam składaną kartkę z motywem fioletowego bzu, który uwielbiam. Motyw kwiatowy został namalowany farbami akwarelowymi. Można ją wykorzystać na inne okazje. Doskonale sprawdzi się jako podziękowania dla gości weselnych czy jako upominek dla nauczycieli.

KARTKA DZIĘKUJĘ Z MOTYWEM BZU

Możesz z niej korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz ją swoim znajomym i bliskim. Kartka została przygotowana w wysokiej jakości druku i dostosowana do formatu A4.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

Będzie mi szalenie miło jeśli zajrzysz także do mojego sklepu na Facebooku. Zapraszam do  Depth of souls collection. 

.

XOXO