Bileciki do prezentów z okazji Dnia Matki

W życiu mają swoje miejsce rzeczy istotne – zdrowie, rodzina, poczucie bezpieczeństwa, etc. Jednak są też takie, które wprawiają nas w dobry nastrój, sprawiają, że codzienność jest przyjemniejsza, mniej szorstka i szara. Dobre chwile, krótkie momenty, małe radości… są bardzo ważne.

Maj zdecydowanie pachnie bzem! Wystarczyło otworzyć okno, aby poczuć jego intensywnie słodki zapach. Powoli przekwita, a mimo to, wciąż pozostawia uśmiech na twarzy. W powietrzu unosi się zapach pożegnania. Zaczynam nowy rozdział w życiu! Wreszcie, mam poczucie, że wszystko od teraz będzie lepsze. Cieszy mnie fakt, że wszystko zaczyna się od nowa.

W wolnym czasie, powstał komplet papierowych bilecików do prezentów. Postawiłam na akwarele z motywem przepięknych, majowych bzów. Kolorystyka bazuje na odcieniach fioletu oraz różu z akcentem beżu i żółci. Niech Mama wie, że ją kochamy. Upominkiem, podziękujmy jej za troskę, zainteresowanie i miłość.

pobierz

BILECIKI DO PREZENTÓW

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz je swoim znajomym i bliskim. Bileciki do prezentów zostały przygotowane w wysokiej jakości druku i dostosowane do formatu A4.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

Będzie mi szalenie miło jeśli zajrzysz także do mojego sklepu na Facebooku. Zapraszam do  Depth of souls collection. 

.

Pozdrawiam ciepło,

Małgorzata