List do świętego Mikołaja

Zima podobno czai się za rogiem! Trudno w to uwierzyć, gdyż za oknem szeleszczą jeszcze jesienne liście, a przydymione słońce wpadnie czasami przez okno. Na dworze coraz ciemniej, coraz chłodniej i chociaż pogoda nadal łaskawa, to powoli pojawia się coraz więcej odcieni szarości. Coraz ciężej wstaje się rano z łóżka, gdy tak przyjemnie ciepło i bezpiecznie, z naciągniętą kołdrą po same uszy.

Okres Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych w roku. W grudniu nie trudno o wewnętrzny uśmiech, o odrobinę szczęścia, o to, by znowu poczuć się jak dziecko! To czas wypełniony spokojem, rodzinnymi spotkaniami, drobnymi przyjemnościami jakie niesie odwiedzenie jarmarku świątecznego, picie kakao z odrobiną cynamonu, wspólne pieczenie pierników czy wieczorne oglądanie filmów o krainie lodu, etc.

Przez kilka lat prowadzenia bloga, powstało wiele treści związanych ze Świętami. Każdego roku staram się podarować swoim czytelnikom odrobinę magii. Kilka dni temu pojawił się dwustronny kalendarz adwentowy. Dzisiaj przychodzę z listem do Świętego Mikołaja. Dużo w nim motywów roślinnych, zieleni z akcentem czerwieni, z motywem złotych dzwonków, uroczych gwiazd i lawendowych wstążek.

pobierz

LIST DO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA, KOPERTA

Możesz z niego korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz go swoim znajomym i bliskim. List do Świętego Mikołaja przygotowany jest w wysokiej jakości druku i dostosowany do formatu A4.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

Będzie mi szalenie miło jeśli zajrzysz także do mojego sklepu na Facebooku. Zapraszam do  Depth of souls collection. 

.

XOXO