Międzynarodowa Giełda Biżuterii i Minerałów

Uwielbiam tworzyć biżuterię! Nieustannie pracuję nad udoskonalaniem techniki i komponowaniem niepowtarzalnych wzorów. Najczęściej przygotowuję wisiory, choć nie są one jedyną formą biżuterii jaką wykonuję. Lubię przede wszystkim duże formy, bogate w detale, pełne błyszczących kryształków i drobnych koralików.

Ogromną radością i zaciekawieniem jest dla mnie udział w Międzynarodowej Giełdzie Biżuterii i Minerałów. To idealne miejsce dla wszystkich, którzy lubią otaczać się wyjątkowymi i unikatowymi przedmiotami. Tylko tu znaleźć można biżuterię z użyciem minerałów naturalnych i kamieni szlachetnych, a także dekoracje, ozdoby i fascynujące okazy geologiczne do kolekcji.

Przedświąteczna Giełda Biżuterii i Minerałów odbędzie się od 7 do 8 grudnia 2019 roku, w Hali OSiR przy ulicy Nowowiejskiej 37B w Warszawie! Czekać będzie ponad 170 wystawców. Wśród nich rzemieślnicy, jubilerzy, złotnicy, a przede wszystkim artyści! Dla zwiedzających giełda jest czynna od godziny 10:00 do 18:00.

We wszystkie projekty wkładam swoje emocje i radość jaka płynie z pasji tworzenia. Każdy egzemplarz jaki powstaje w mojej pracowni przygotowuję samodzielnie od podstaw. Jest on wynikiem pracy moich rąk, wielkiej miłości do sztuki i rękodzieła oraz mojej ogromnej wrażliwość. Wykonuję m.in. :

  • Naszyjniki, broszki, pierścionki i kolczyki w technikach haftu koralikowego.
  • Biżuteria z autorskimi grafikami malowanymi akwarelą zamknięta pod szklanym kaboszonem.
  • Biżuteria z użyciem elementów wykonanych z ceramiki.
  • Wisiory, broszki, kolczyki, bransoletki, pierścionki z użyciem minerałów i kamieni szlachetnych.
  • Biżuteria z modnymi gronkami.
  • Biżuteria z elementami wykonanymi ręcznie z żywicy i mas polimerowych.
  • Biżuteria z użyciem metali – srebra, srebra pozłacanego, platyny, brązu, miedzi oraz stali chirurgicznej.

Naszyjnik, którego serce stanowi labradoryt. Kamień oplotłam najwyższej jakości koralikami w kolorze złota i w odcieniach błękitu. Ponadto wykorzystałam maleńkie labradoryty, które tworzą błyszczący akcent współgrający z listkiem wykonanym w technice haftu chaotycznego. Całość dopełniłam kroplami agatu.

Efektowna, piękna bransoletka z gronkami, wykonana ręcznie z naturalnego fluorytu, wysokiej jakości szklanych koralików w kolorze białym oraz elementów pozłacanych 24 karatowym złotem.

Naszyjnik z naturalnym agatem mszystym. Sporych rozmiarów kamień oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze srebra, terakoty oraz brązu. Ponadto wykorzystałam koraliki fasetowane, które tworzą błyszczący i kolorowy akcent.

Dla moich czytelników na Targach będą czekały dodatkowe korzyści! Wystarczy odszukać moje stoisko z biżuterią i odpowiedzieć na jedno zadane przeze mnie pytanie, a robiąc zakupy na kwotę od 100zł otrzymasz 10% zniżki. Kwota od 200zł pozwoli uzyskać rabat 15%. Natomiast zakupy powyżej 300zł gwarantują opust w wysokości 20%.

 

Zapraszam na Wielką giełdę minerałów, skamieniałości i biżuterii!

Będę tam,

Małgorzata