Z okazji Dnia Ojca – Kartki do wydrukowania

Wysoki, z kruczoczarnymi włosami, z zawadiackim uśmiechem i błyskiem w oku. Nosił na barana, rysował indian, przeganiał potwory spod łóżka, czytał bajki na dobranoc, aby przyśniły się kolorowe sny. Uczył jeżdzić na rowerze, pływać oraz wbijać gwożdzie. Takiego tatę pamiętam z dzieciństwa. Brakuje mi jego czułości i troski jaką mnie obdarzał, gdy byłam małą dziewczynką. Tęsknie do wspólnie spędzonego czasu, zabaw i wieczornych rozgrywek w gry planszowe. W pamięci pozostał ciepły dom, zapachu róż w ogrodzie, rodzinne śniadania jedzone w niedzielę rano oraz smak urodzinowego tortu pieczonego przez Tatę.

Za kilka dni swoje święto obchodzić będą wszyscy Ojcowie. To doskonała okazja, żeby powiedzieć tacie jak bardzo go kochamy. Warto okazać mu wdzięczność, obdarowując upominkiem, który sprawi mu przyjemność i wywoła uśmiech. To nie musi być nic wielkiego, liczy się pamięć. W tym ważnym dniu pamiętajmy również o tym, aby poza wręczeniem prezentu, chociaż przez ten jeden dzień dać tacie odrobinę odsapnąć, sprawić, żeby mógł w spokoju się zrelaksować. Z tej okazji przygotowałam składane kartki do wydrukowania i wypisania życzeniami. Mam nadzieję, że się przydadzą.

KARTKA DLA TATY, KARTKA KOCHAM CIĘ TATUSIU, KARTKA TATA JEST NAJLEPSZY W CAŁYM WSZECHŚWIECIE

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz je swoim znajomym i bliskim. Kartki zostały przygotowane w wysokiej jakości druku i dostosowana do formatu A4.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

Będzie mi szalenie miło jeśli zajrzysz także do mojego sklepu na Facebooku. Zapraszam do Depth of souls collection oraz na Etsy.

.

XOXO