Maj ma twarz Mamy!

Im jestem starsza, tym coraz bardziej jestem skłonna do refleksji. Coraz częściej wspominam i bardzo brakuje mi beztroskich czasów dzieciństwa. Wtedy moja rodzina była w komplecie, a nasz dom wspaniale pachniał niedzielnym ciastem.

Energiczna, elegancka, ciepła, łagodna, przepełniona miłością, dająca troskę, opiekę i dobre wychowanie, ciepło i radość dnia codziennego. Prawdziwa dama, kobieta z klasą, pachnąca niczym królewna z bajki, podziwiana i przez wszystkich lubiana… moja Mama!

I wszystko jedno czy cały dzień sprzątała, czy robiła zakupy, przesadzała kwiaty w ogrodzie… zawsze z długimi blond włosami, w zwiewnej spódnicy, słodkim uśmiechem, oczami pełnymi blasku i wspaniałym charakterem. Dzięki niej pamiętam wszystkie kolory dzieciństwa.

Przygotowałam pudełeczka, gdzie można schować ciasteczka, czekoladki lub inne słodkie upominki wykonane specjalnie dla mamy. Oczywiście może to być również pudełeczko na biżuterię, kosmetyki, etc.

PUDEŁECZKO MAMO KOCHAM CIĘ, PUDEŁECZKO MAMO DZIĘKUJĘ CI

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz je swoim znajomym i bliskim. Pudełeczka zostały przygotowane w wysokiej jakości druku i dostosowany do formatu A3. Wspaniale sprawdzą się również w formacie A4. Najlepiej wydrukować na grubym papierze satynowym.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

.

XOXO

malgorzata