Postanowienia noworoczne – Lista

Nowy Rok to dobry moment na chwilę refleksji i rozliczenie się z samym sobą. Efektem tych rozmyślań są postanowienia noworoczne! W związku z tym, zaprojektowałam kolejną minimalistyczną listę postanowień na Nowy Rok, którą należy wypełnić swoimi planami, marzeniami, nowymi postanowieniami.

Swojego czasu listę postanowień noworocznych tworzyłam po cichutku, wyłącznie w swojej głowie tak, aby nikt przypadkiem się nie dowiedział jeśli polegnę na jakimś punkcie z listy. Jednak od kilku lat spisuję swoje plany i wieszam nad biurkiem bądź przypinam w widocznym dla mnie miejscu. Lubię spisywać swoje plany, dlatego jest to projekt idealny!

Z wielkim uśmiechem na twarzy usiadłam do ostatniego w tym roku projektu graficznego. Analogicznie do poprzednich tego typu grafik, znajduje się na niej miejsce do wpisania wszystkiego, tego czego chcemy się nauczyć, co zamierzamy rozpocząć bądź też zakończyć. Znalazły się też rubryczki na uzupełnienie planów czytelniczych, filmowych i podróżniczych.

Mam nadzieję, że lista postanowień noworocznych będzie ogromną motywacją!

pobierz

LISTA POSTANOWIEŃ NOWOROCZNYCH

Możesz z niej korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz ją swoim znajomym i bliskim. Lista postanowień noworocznych została przygotowana w wysokiej jakości druku i dostosowany do formatu A4.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

.

Trzymam kciuki za wszystkie postanowienia noworoczne!

Love,

Małgorzata