Słodka babeczka – Tapeta na pulpit

Styczeń minął tak szybko, że ledwie zdążyłam zauważyć jego obecność. Życie tak szybko pędzi, wiecznie w biegu, w ciągłym niedoczasie… W głowie kłębią się miliony myśli, których sama już nie jestem w stanie nazwać. W tym wszystkim, gdzieś się zapodziały przyjaźnie i relacje z innymi ludźmi. Zdarza się, że nie potrafię docenić prostych chwil, nie dostrzegam uciekających życiowych szans.

Kiedyś będę żałować spotkania, które odwołałam, ponieważ akurat nie miałam ochoty nigdzie wychodzić. Z pewnością będę mieć do siebie pretensje o telefon, którego nie wykonałam, bo przecież chciałam podzielić się dobrą wiadomością, ale zabrakło mi czasu. Będę żałować, że tak rzadko mam czas, aby odwiedzić rodzinę, spędzić z nimi najzwyklejszy w świecie dzień, wypić kawę i zjeść kawałek ciasta.

Chciałabym ciągle gdzieś nie pędzić, nie zapominać o rzeczach dla mnie naprawdę istotnych i przede wszystkim mniej się w życiu denerwować sprawami, na które nie zawsze mam wpływ. Życzę sobie, swoim bliskim i wszystkim, którzy tutaj zaglądają, aby czerpać z życia więcej przyjemności.

Dwa tygodnie temu dopadło mnie przeziębienie i za nic nie chce odpuścić. W tym wszystkim dobre jest to, że mogę na chwilę zwolnić i snuć się po domu w rozciągniętym dresie. Lubię koce ciągnące się po podłodze, kubki z gorącą herbatą, patrzeć na koty śpiące wygodnie na fotelu oraz to, że w tym czasie mogę nadrobić zaległości czytelnicze i projektować bez końca.

Luty zawita za kilka dni. W tym miesiącu będzie bardzo słodko. Na początku lutego, wielu z nas zajadać się będzie pączkami z okazji Tłustego Czwartku. Natomiast kilka dni później świętować będzie Dzień Zakochanych. Muffina z lizakiem w kształcie serca wygląda przeuroczo! Mam nadzieję, że taka tapeta wprawi w słodki i przyjemny nastrój.

TAPETA NA PULPIT

 1280×720, 1280×800, 1280×960, 1366×768, 1600×900, 1600×1200, 1680×1050, 1680×1200,  1920×1080, 1920×1200, 1920×1440

Możesz z niej korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz ją swoim znajomym i bliskim. Tapeta na pulpit została przygotowana w wielu rozdzielczościach.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

.

XOXO