Trochę miłości

Zawitała prawdziwa zima! Wczoraj z ogromną satysfakcją patrzyłam na uśmiechnięte rodziny spacerujące po plaży, psy biegające po największych zaspach, dzieci ślizgające się po lodzie lub biorące udział w bitwach na śnieżki, a także na ludzi kąpiących się w lodowatej, zamarzniętej wodzie, etc.

Kilka dni temu obchodziliśmy Tłusty Czwartek. W tym roku dało mi się zjeść pączka, mimo, że za nimi nigdy nie przepadałam. W ostatnim czasie humor poprawia mi  gorąca szarlotka, pachnąca cynamonem, z kwaśnymi jabłkami i cukrem pudrem. Do tego ogromny kubek herbaty z cytryną.

Bez większego entuzjazmu podchodzę również do Walentynek. Nie jestem ani wielką fanką tego święta, ani też jego przeciwniczką. Lubię, gdy ludzie są dla siebie mili, uprzejmi, dobrzy, kochani… przez cały rok, a uczucia pokazują sobie codziennie, nie potrzebując ku temu specjalnej okazji.

Najważniejszy jest czas poświęcony drugiej osobie, wspólne poranki, codzienny uśmiech, wieczorne oglądanie seriali albo słuchanie muzyki, picie kawy i rozmowa podczas kolacji, etc. Nie są do niczego potrzebne drogie prezenty, liczy się pamięć, miłe słowo czy drobne gesty.

Dla tych, którzy lubią i świętują Walentynki przygotowałam plakaty w jasnej, pastelowej kolorystyce z użyciem lubianych przeze mnie akwareli. Oczywiście można nimi obdarować ukochane osoby, ale również ozdobić swój dom, by w koło było jeszcze więcej miłości.

PLAKAT KOCHAM CIĘ, PLAKAT MIŁOŚĆ, PLAKAT KOCHAM, PLAKAT JESTEM TWOJA, PLAKAT JESTEM TWÓJ

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz je swoim znajomym i bliskim. Plakaty walentynkowe przygotowane są w wysokiej jakości druku i dostosowane do formatu A3.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

.

Uściski,