Pastelowe zakładki do książek

Przez kilka ostatnich dni dużo rozmyślałam o sobie, o swoim życiu. Zastanawiałam się jakby to było, gdybym była w innym miejscu niż obecnie się znajduję. Gdybym miała innych rodziców, nie wychowywała się z siostrą bliźniaczką, nigdy nie zaznała cierpienia związanego z chorobą… Gdyby życie zupełnie inne byłoby mi dane i innymi ścieżkami mogłabym podążać.

Lubię obserwować ludzi mijanych codziennie na ulicy i tych przypadkowo spotkanych w markecie. Tylu ich wokół i każdy ma w sobie inną historię, myśli, marzenia oraz pragnienia. Każdy z nas jest z radości i rozczarowań zbudowany. I jakby to było… być kimś zupełnie innym? Być innym, ale ze swoimi myślami i odczuciami?

Doszłam do ważnego wniosku, że wszystko zaczyna się w naszej głowie. Twarz bez piegów, włosy w wymarzonym odcieniu, oczy w ulubionym kolorze, miliony złotych na koncie… niczego nie zmienią dopóki nie nauczymy się żyć z tym co mamy! Wtedy z pewnością uda się odnaleźć szczęście.

Pastelowe zakładki do książek to propozycja na wiosnę. Podczas porządków odnalazłam sporą część książek poukrywaną w zakamarkach regału. Kilka wspaniałych publikacji czeka przygotowana przy łóżku. Mam więc nadzieję na spędzenie czasu w miłym towarzystwie.

WIOSENNE ZAKŁADKI DO KSIĄŻEK

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz je swoim znajomym i bliskim. Zakładki do książek przygotowane są w wysokiej jakości druku i dostosowane do formatu A4.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

.

Love,