Jesienny wiatr wieje – plakaty na jesień

Jesień jest już za rogiem, czuję ją dosłownie wszędzie! Widzę ją w pożółkłych liściach na drzewach, we wrzosach dostępnych na straganie, tuż za oknem, w rumianych jabłkach przyniesionych w koszyku do domu i w ciepłej barwie dyni, z której ugotuję rozgrzewającą zupę, kasztanach zbieranych w blasku słońca i najlepszej szarlotce zjedzonej na tarasie.

Nadszedł czas na ozdobienie mieszkania jesiennymi plakatami! Gdy siadałam do komputera czułam, że odpocznę. Grafika to ewidentnie dla mnie najlepsza terapia. Kontynuując tradycję, przygotowałam  serię trzech plakatów. Można je pobrać za darmo, wydrukować i powiesić na ścianach lub włożyć w ramki i postawić na komodzie w towarzystwie świec.

Jesienna aura jest niesamowita. W szczególności lubię długie wieczory pod puchatym kocem z dobrą książką i gorącą czekoladą, ciepłe swetry, grube skarpety i do tego rozczochrane włosy. Mam więc nadzieję, że październik, listopad i jeszcze jesienna część grudnia, upłynie spokojnie, w pełnej magii atmosferze.

pobierz

PLAKAT JESIEŃ, PLAKAT Z JELENIEM I LIŚĆMI, PLAKAT ZŁOTA JESIEŃ

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz je swoim znajomym i bliskim. Plakaty jesienne przygotowane są w wysokiej jakości druku i dostosowane do formatu A4.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

.

XOXO