Wielobarwna biżuteria z kaboszonami z żywicy i masy polimerowej

W Warszawie jesień w pełni! Skąpane w słońcu miasto wygląda niczym z pocztówki. Jesień rozgościła się na dobre w moim mieszkaniu. Z ostatniego spaceru przyniosłam trochę rajskich jabłuszek, które ustawiłam w smukłym wazonie. Udało mi się również zdobyć gałązki dzisiej róży oraz ognika szkarłatnego.

Od tego co dzieje się aktualnie na świecie uciekam jak tylko mogę. Dni wypełniam tworząc biżuterię z kolorowych kamieni, cudownych kaboszonów ręcznie wykonanych i drobnych szklanych koralików. Powstała kolekcja wielobarwnych zawieszek, które cudownie wyglądają zestawione z grubymi swetrami i wełnianymi płaszczami.

______
KOLEKCJA KOLOROWA

Wisior z kaboszonem wykonanym z masy polimerowej. Przepiękny kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze brązu, terakoty, fioletu. Ponadto w pracy użyłam kroplę kociego oka oraz wykonananą ze szkła, dzięki temu uzyskałam ciekawy efekt. Zawieszka ma średnicę 9cm.

Wisior z kaboszonem wykonanym z żywicy i  tuszu. Przepiękny kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze złota, błękitu i terakoty. Ponadto w pracy  użyłam kolorowe koraliki, które pasują barwą do rysunku na kaboszonie. Zawieszka ma średnicę 6cm.

Wisior z kaboszonami wykonanymi z żywicy i  tuszu. Przepiękne kaboszony w odcieniach intensywnego różu i błękitu oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze srebrnym. W pracy dodatkowo wykorzystałam mocno błyszczące srebrne koraliki w różnych rozmiarach oraz koraliki fasetowane. Zawieszka ma wymiary 6×7,5cm.

Wisior z kaboszonem wykonanym z żywicy i  tuszu. Przepiękny kaboszon w odcieniach zieleni oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze szarym i zielonym. Ponadto w pracy użyłam koraliki fasetowane w odcieniach szarości. Zawieszka ma średnicę 5cm.

Wisior z kaboszonem wykonanym z żywicy i  tuszu. Przepiękny kaboszon w odcieniach turkusu oraz zieleni oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze szarym i srebrnym. Ponadto w pracy użyłam koraliki fasetowane w odcieniach szarości. Zawieszka ma wymiary 3x4cm.

Wisior z kaboszonem wykonanym z masy polimerowej. Przepiękny kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze fioletu, granatu, różu oraz złota. Ponadto w pracy użyłam kroplę kociego oka w intensywnie żółtym kolorze oraz hematyt w formie gwiazdek. Zawieszka ma średnicę 9cm.

Wisior z kaboszonem wykonanym z żywicy i  tuszu. Przepiękny kaboszon w odcieniach fioletu i błękitu oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze różowym, błękitnym i ultramaryna. Oprócz tego uszyłam koronkę wykorzystując srebrne szklane koraliki. Zawieszka ma średnicę 6,5cm.

Wisior z kaboszonem wykonanym z żywicy i  tuszu. Przepiękny kaboszon w kolorze morskim oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze szarym i zielonym. Ponadto w pracy użyłam koraliki fasetowane w odcieniach szarości. Zawieszka ma wymiary 4,5×5,5cm.

Wisior z kaboszonem wykonanym z żywicy i  tuszu. Przepiękny kaboszon w odcieniach intensywnego różu i fioletu oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze zielonym oraz w odcieniu pudrowego różu. Zawieszka ma wymiary 4,5×5,5cm.

Wisior z kaboszonem wykonanym z żywicy i  tuszu. Przepiękny kaboszon w odcieniach łososiowego różu oraz błękitu oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze pudrowego różu. Dodatkowo wykorzystałam koraliki fasetowane, które tworzą mocno błyszczący akcent. Zawieszka ma średnicę 5cm.

Wisior z kaboszonami wykonanymi z żywicy i  tuszu. Przepiękne kaboszony w odcieniach błękitu oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze złotym i niebieskim. W pracy dodatkowo wykorzystałam mocno błyszczące czarne oraz złote koraliki w różnych rozmiarach oraz koraliki fasetowane. Zawieszka ma wymiary 6×7,5cm.

Wisior z kaboszonem wykonanym z żywicy i  tuszu. Przepiękny kaboszon w kolorze czerwonym z akcentem błękitu oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze różowym. Oprócz tego uszyłam koronkę wykorzystując szklane koraliki w kolorze ecru oraz jasnego fioletu. Zawieszka ma średnicę 5cm.

Wisior z kaboszonem wykonanym z żywicy i  tuszu. Przepiękny kaboszon w odcieniach zieleni, błękitu oraz żółci oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze ecru oraz zieleni. Oprócz tego uszyłam koronkę wykorzystując drobne szklane koraliki w kolorze ecru, białym oraz zielonym. Zawieszka ma średnicę 5,5cm.

Wisior z kaboszonem wykonanym z żywicy i  tuszu. Przepiękny kaboszon w odcieniach intensywnego różu, fioletu oraz złota o barwie szampana oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze pudrowego różu oraz w odcieniu fioletu. Zawieszka ma wymiary 4,5×5,5cm.

.

Uściski,