Kobiecość – Kolaż cyfrowy z okazji Dnia Kobiet

Wiosennie się zrobiło za oknem! Słońce pięknie świeci, otula swoim ciepłem, wprowadzając w dobry nastrój. Niezależnie od pogody, każdy dzień zaczynam od filiżanki ciepłej kawy z mlekiem. Uwielbiam jej smak i aromat oraz cenię za liczne właściwości mające wpływ na organizm. Okręcam się szczelnie kocem, chwytam w dłonie ulubiony kubek i  przygotowuję aromatyczny napój. Świat na chwilę staje się bardziej przyjazny, mniej straszny i odpychający.

Uczę się nieprzejmować drobnostaki, które uwierają i przeszkadzają w zwykłym życiu. Szkoda czasu i nerwów na wszystko to, na co nie mam żadnego wpływu. Staram się bardziej świadomie kontemplować swoją codzienność i pozytywnie podchodzić do różnych spraw. Szczęście odnajduję w drobiazgach – w interesujących książkach, w długich spacerach po parku, w projektowaniu biżuterii, w tworzeniu grafik, w możliwości spania w czystej pościeli, w tabliczce mlecznej czekolady.

Od kiedy zaczęłam uprawiać gimnastykę słowiańską jestem bardziej świadoma swojego ciała, odkryłam w sobie skrywaną subtelność oraz czuję się zdecydowanie bardziej kobieco. Mam wrażenie, że podejmuję zupełnie inny rodzaj działania, nie nadwyrężam się fizycznie, lecz relaksuję i odprężam. Cieszę się, że mogę pozwolić sobie na chwilę uważności, moje ciało rozkwita na zewnątrz, ale również  przechodzi głęboki proces oczyszczenia i transformacji wewnętrznej.

Ostatnio moje myśli bezustannie krążą wokół kwiatów, tych co na balkonie niedługo wypuszczą pierwsze pąki i tych, które z radością kupuję i stawiam w szklanych wazonach, aby rozweselić sobie dni. Natchniona ogromnym bukietem pudrowych róż, przygotowałam plakat, a właściwie to kolaż cyfrowy, pełen zwiewnych kwiatów różanych w delikatnych, wiosennych kolorach, kremowym i różowym. Niosę go dla Was na Dzień Kobiet, niech rozkwieci wnętrza mieszkań!

KOBIECOŚĆ – KOLAŻ CYFROWY

Możesz z niego korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz go swoim znajomym i bliskim. Kolaż został przygotowany w wysokiej jakości druku i dostosowany do formatu A4.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

Będzie mi szalenie miło jeśli zajrzysz także do mojego sklepu na Facebooku. Zapraszam do Depth of souls collection na Etsy.

.

Ściskam,