Kalendarz z motylami i kwiatami

Moja codzienność jest zachwycająca w swojej powtarzalności i prostocie. Siedzę zagłebiona we własny kawałek świata, który wydaje mi się bezpiecznym miejscem. Wpatrzona w blask świec słucham swoich myśli. We wspomnieniach wracam do poprzednich wydarzeń – wczesne dzieciństwo, lata szkolne, pierwsza praca, czas studiów, pierwsza miłość, chwile pełne szczęścia, małe potknięcia i ogromne rozczarowania, etc. Z tego wszystkiego się składam. To właśnie ja! Kiedyś pełna nadziei, a dzisiaj we wszystko wątpiąca i żyjąca w ciągłym strachu i napięciu. Moje negatywne nastawienie do życia tylko potęguje uczucie smutku i zagubienia.

Chciałabym znaleźć ukojenie w silnych ramionach mężczyzny, którego kocham. Żeby każdy dzień z nim u boku przywodził uśmiech na twarzy, dotyk splecionych dłoni, szept słów, tak subtelnych, że na skórze pojawia się przeszywający dreszcz. Jego głos karmiący moje zmysły porannym dzień dobry. Zaplątani w poranek pijemy świeżo parzoną kawę w miękkiej pościeli, wokół głęboka cisza i my otoczeni ciepłem domowym wtuleni w siebie, wsłuchujący się w swoje oddechy oraz bicie serca. Po prostu magia codzienności. Nasz idealny moment w świecie pełnym nieidealności… Nie potrzebuję niczego więcej.

Delektuje się długimi wieczorami, spędzam czas z najbliższymi i cieszę się jesiennym klimatem wypełnionym ferią kolorów. Lubię spacerować po dywanach utkanych z kolorowych liści, pić ciepłą herbatę i otulać się ogromnymi swetrami i ciepłym szalem. Tegoroczna jesień jest naprawdę piękna, ciepła i słoneczna, bez depresyjnego nastroju, ale pobudzająca do działania i twórczego spędzania czasu. Kalandarz na rok 2022 już powstał, jednak wielu z moich czytelników było rozczarowanych, że nie ma wśród ciem, motyli. Żaby każdy mógł cieszyć się z kalendarza w nowym roku, zaprojektowałam kolejny, właśnie z motywem motyli w otoczeniu kwiatów.

Jeżeli podobają Ci się grafiki mojego autorstwa, możesz je kupić w moim sklepie Depth of souls collection na Etsy.

.

Uściski,