Mini kolekcja kolorowych wisiorów z kryształkami i listkami

Zaskakujące jak szybko czas biegnie, jak zmieniają się kartki w kalendarzu, a znimi pory roku. Za oknem pięknie jesiennie, ze spektaklem kolorowych liści tańczących na wietrze. Gdy dopada mnie jesienna chandra, poprawiam sobie humor spędzjąc czas w kuchni i czaruję przysmaki. Dom kojarzy mi się z ciepłym ciastem na stole, z talerzem gorącej zupy, z okruszkami chleba na drewnianej desce…  Dom to synonim bliskości, rodzinnych chwil, ale przede wszystkim to taka bezpieczna przestrzeń, którą lubię się otulać. Wypełniam mieszkanie tym, co dobre, chociażby zapachem szarlotki z cynamonem na kruchym spodzie z kruszonką. Zapach przenika wnętrze mieszkania i wypełnia twarz uśmiechem. Zjadam duży kawałek jeszcze gorącego ciasta z gałką lodów waniliowych. Sok z owoców płynie mi po brodzie. Proste rzeczy, a tak cieszą.

Innym sposobem na małe dołki jest rękodzieło. W mojej pracowni wciąż jest bardzo kolorowo i radośnie. Powstała mini kolekcja wisiorów z kaboszonami wykonanymi ręcznie z żywicy i tuszy alkoholowych, ze szklanymi listkami połyskującymi w świetle ferią kolorów oraz z kryształkami fasetowymi. Uważam, że technika haftu koralikowego jest bardzo wdzięczną techniką, można w niej wyczarować prawdziwe cuda. Wisiory pięknie będą się prezentować zestawione ze swetrami o grubym splocie, w otoczeniu wełnianych płaszczy i moherowych szalików. Gdy brakuje mi sił i energii, staram się ze spokojem podejść do tematu, zapalam aromatyczne świece, parzę czarną herbatę z malinami lub owocami jarzębiny i hibiskusem, próbuję wyciszyć myśli i zrobić coś kreatywnego. Naprawdę pomaga!

______
KOLEKCJA Z LISTKAMI I KRYSZTAŁKAMI

Wisior z kaboszonem wykonanym z żywicy i tuszy alkoholowych. Kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze zieleni, błękitu oraz złota. Dodatkowo użyłam kryształka fasetowanego oraz listków ze szkła. Zawieszka ma wymiary 8×5,5cm.

Wisior z kaboszonami wykonanymi z żywicy i tuszy alkoholowych. Kaboszony oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze różowym, turkusowym i złota. Dodatkowo użyłam kolorowych listków ze szkła. Zawieszka ma wymiary 9×6,5cm.

Wisior z kaboszonami wykonanymi z żywicy i tuszy alkoholowych. Kaboszony oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze ecru, czerwonym i złota. Dodatkowo użyłam kolorowych listków ze szkła. Zawieszka ma wymiary 8,5×6,5cm.

Wisior z kaboszonem wykonanym z żywicy i tuszy alkoholowych. Kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze zieleni, błękitu oraz złota. Dodatkowo użyłam kryształka fasetowanego oraz listków ze szkła. Zawieszka ma wymiary 8x6cm.

Wisior z kaboszonem wykonanym z żywicy i tuszy alkoholowych. Kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze różowym, zielonym oraz złota. Dodatkowo użyłam kryształka fasetowanego oraz listków ze szkła. Zawieszka ma wymiary 8,5x6cm.

Wisior z kaboszonem wykonanym z żywicy i tuszy alkoholowych. Kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze różowym, fioletowym oraz złota. Dodatkowo użyłam kryształka fasetowanego oraz listków ze szkła. Zawieszka ma wymiary 8x5cm.

.

 

XOXO