Kartki okolicznościowe z digi stemplami

Lavender Farm marki Mintay Papers to kolekcja papierów przeznaczona do scrapbookingu, przedstawiająca imponujące pola lawendy rodem z francuskiej Prowansji. Grafiki przywołują na myśl dzień spędzony na farmie lawendy w towarzystwie unoszącego się w powietrzu niesamowitego, relaksującego zapachu. Kolekcja ta przepełniona jest zachwycającymi pejzażami oraz lawendowymi wyrobami – mydełka, pachnące woreczki z suszoną lawendą, urocze bukiety oraz inne florystyczne kompozycje z wykorzystaniem kwiatów lawendy. Znajdziemy w niej również drewniane wózki, stare wagi, wazony, doniczki, krzesła, drzwi oraz okiennice. Całość została utrzymana w pastelowej, stonowanej kolorystyce. Przeważa w niej lawendowy fiolet, błękit, beż oraz biel.

Wyzwanie z Majowego Bingo pełne jest pachnącej lawendy. W matariałach konkursowych znajdziemy przepiękne grafiki do samodzielnego wydrukowania. Wybrałam digi stemple z motywem efemerycznych kobiet wśród kwiatów lawendy. Wydrukowane elementy doskonale zgrały mi się z kolekcją papierów Lavender Farm. Przygotowałam kartki okolicznościowe w odcieniach fioletu i zieleni. Użyłam nie tylko digi stempli, papierów do scrapbookingu, ale również serwetki papierowe oraz rośliny wycięte przy pomocy wykrojników z białego papieru. Nie mogło zabraknąć dużych, kolorowych motyli wyciętych z zeszystów Flora Book marki Mintay Papers. Oprócz tego w pracy użyłam kwiaty, które wykonałam ręcznie z foamiranu, zabarwiłam je nieco pastelami suchymi. Kartki wyszły delikatne, lekkie i bardzo kobiece.

______
Sprawdź koniecznie

Kartki ręcznie robione z wykorzystaniem kolorowych papierów przeznaczonych do scrapbookingu z motywem lawendowych wyrobów, z kwiatami z foarmiranu i z użyciem digi stepli. Kartki mają wymiary 21x10cm.

Przygotowane przeze mnie kartki zgłaszam do Majowego Bingo. Wybrałam następujące kafelki: wykrojnik > stempel konkursowy > kartka.  Mam nadzieję, że sprostałam zadaniu.

.

XOXO