Kartki dla Mamy z digi stemplami

Polubiłam digi stemple. Gdy pojawiło się wyzwanie ekspresowe o tematyce Mamą być, wiedziałam, że przygotuję kartki okolicznościowe z użyciem digi stempli. Swoje pobrałam ze strony I love digi – INSPIRACJE, stanowiły one część wyzwania kwietniowego, jednak idealnie pasowały mi do kartek dla Mamy. Użyłam też tła, które pobrałam, wydrukowałam i nieco postarzyłam woskiem w kolorze antycznego brązu. Posłużyłam się kwiatami i roślinami wyciętymi z przepięknych zeszystów Flora Book marki Mintay Papers. Jest to ogromna kolekcja papierów i dodatków do scrapbookingu, znaleźć można cudne ilustracje kwiatów, liści, ptaków, motyli czy zwierząt. Do kartek przygotowałam małe ornamenty z gesso w kolorze białym oraz z pomocą ecoliny zrobiłam chlapania. Umieściłam tabliczki z napisami, które oddają atmosferę wyzwania i są kwintesencją macierzyństwa. Kartki spływają kwiatami w kolorze różowym, fioletowym oraz czerwonym. Czas na wykonanie konkursowej pracy był bardzo krótki, dlatego jestem zadowolona z efektu końcowego.

______
Sprawdź koniecznie

Kartki ręcznie robione z wykorzystaniem kolorowych papierów przeznaczonych do scrapbookingu z motywem  kwiatamów, z ornamentem wykonanym z gesso i z użyciem digi stepli. Kartki mają wymiary 21x10cm.

Przygotowane przeze mnie kartki z digi stemplami zgłaszam do wyzwania ekspresowego organizowanego na facebooku o tematyce Mamą być

Dodatkowo kartki z digi stemplami zgłaszam do wyzwania organizowanego przez Zielone Koty o tematyce Kwiaty. 

.

Utulam,