Z syrenimi ogonami

Lato, a deszcz w ostatnim czasie bardzo często uderza o parapet. I chociaż nie jestem jakąś zwolenniczką upałów i bardzo wysokich temperatur, to jednak jak świeci słońce mam o wiele więcej energii do pracy. Postanowiłam więc trochę przywołać lato i otoczyć się wakacyjnymi klimatami w swoim domu. Przygotowałam plakaty z kocią syreną!

Przyznaję, że plakaty były już gotowe kilka dni temu – na pierwszy dzień lata, niestety różne okoliczności sprawiły, że dwa poprzednie tygodnie pękały w szwach od nadmiaru obowiązków. Ponadto dopadło mnie okropne przeziębienie, co za tym idzie brak sił i chęci na cokolwiek, silny ból głowy i złym humor. Ach, no i jeszcze jeden drobiazg, który zapewne stanie się przyczyną zawirowań w moim życiu. O tym oczywiście w późniejszym czasie.

Ulewy to dla mnie zawsze świetny pretekst do krzątania się po domu, pieczenia czekoladowego ciasta, a także czytania książek, robienia porządków w różnych zakamarkach, tworzenia biżuterii oraz przygotowywania projektów do druku. Mam nadzieję, że letnie plakaty w takiej wersji spotkają się z aprobatą i stanowić będą ozdobę mieszkania.

PLAKAT Z KOCIĄ SYRENĄ PIONOWY, PLAKAT Z KOCIĄ SYRENĄ POZIOMY

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz je swoim znajomym i bliskim. Plakaty zostały przygotowane w wysokiej jakości druku i dostosowane do formatu A4.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

.

XOXO