Niedźwiadki – Zimowe zakładki do książek

Zakładki do książek to jeden ze stałych elementów jakie pojawiają się na Depth of souls. Przygotowuję je cyklicznie wraz ze zmianą pór roku. Z myślą o pięknych i pachnących farbą drukarską książkach zaprojektowałam nowe zakładki w zimowym klimacie. Tym razem są to cztery wesołe misie ubrane w swetry o grubym, warkoczowym splocie, z długimi szalikami uwiązanymi wokół szyi lub w czapkach.

Ostatnie tygodnie były dla mnie naprawdę wyczerpujące. Dodatkowo, kupno nowego komputera spędzało mi sen z powiek. Brak odpowiedniego sprzętu spowodował chwilowy przestój na blogu. W tym wszystkim dobre jest jednak to, że udało mi się odpocząć od projektów ściśle związanych z pracą przy komputerze. Miałam znacznie więcej czasu na malowanie, tworzenie biżuterii oraz na czytanie książek.

Moja półka z książkami rozrosła się do niewyobrażalnych rozmiarów.  Odkryłam kilka ciekawych tytułów, które przeczytam jeszcze w tym miesiącu, zrobiłam też miejsce na nowe, inspirujące publikacje. Mam wielką ochotę na Zapomniane słowa, będące bestiarium języka polskiego. Uwielbiam różne ciekawostki językowe, dlatego jestem przekonana, że niebawem pojawi się ona na mojej półce.

ZIMOWE ZAKŁADKI DO KSIĄŻEK

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz je swoim znajomym i bliskim. Zakładki do książek przygotowane są w wysokiej jakości druku i dostosowane do formatu A4.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

Będzie mi szalenie miło jeśli zajrzysz także do mojego sklepu na Facebooku. Zapraszam do  Depth of souls collection. 

.