Plakaty z cytatami o miłości

Luty dla wielu osób to najbardziej romantyczny miesiąc w roku. Kojarzy się przede wszystkim z Walentynkami. Z M. nie przywiązujemy szczególnej uwagi do święta zakochanych, traktujemy je po prostu jako okazję do sprawienia sobie drobnych przyjemności. W planach mamy wspólny wieczór. Wtuleni w siebie będziemy oglądać ulubione seriale, popijać gorącą herbatę i jeść ciasto cudownie czekoladowe.

Przygotowałam trzy plakaty z cytatami o miłości. Według mnie grafiki są na tyle uniwersalne, że sprawdzą się doskonale nie tylko w Walentynki. Wystarczy oprawić je w ramki i podarować ukochanej osobie. Swoje plakaty wydrukowałam zarówno w oryginalnym rozmiarze, ale także jako składane kartki. Są naprawdę piękne!

PLAKAT Z PEONIĄ, PLAKAT Z PIÓRKIEM, PLAKAT Z KOTWICĄ

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz je swoim znajomym i bliskim. Plakaty przygotowane są w wysokiej jakości druku i dostosowane do formatu A4.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

Będzie mi szalenie miło jeśli zajrzysz także do mojego sklepu na Facebooku. Zapraszam do  Depth of souls collection. 

 

.XOXO