Wczesna jesień – Plakaty ze zwierzętami

Nastała wczesna jesień. Przyjmuję tę porę roku ze spokojem i ogromną radością. Rankiem wdycham coraz chłodniejsze powietrze, podziwiam liście złocące się powoli, obserwuję jak jabłka czerwienią się rumieńcem, rozkoszuje się ciastem ze śliwkami, którego zapach roznosi się po całym mieszkaniu. Dom jesienią ozdabiam, aby zrobiło się jeszcze przytulniej i cieplej. W wazonach układam gałązki jarzębiny, na stole w salonie pachną wrzosy, ustawione w wiklinowym koszu, zmieniłam tekstylia na te w kolorze miodowym, musztardowym i cynoberu, na ścianach pojawiły się grafiki w jesiennym klimacie.

M. zaszalał w kuchni, serwując pyszne jesienne dary na talerzu. Zjadłam ogromną porcję przygotowanego przez niego gulaszu z warzyw korzeniowych, dyni i polędwicy z kurczaka. Idealna potrawa na jesienny czas, na niepogodę, magiczny eliksir kojący zbolałą duszę, na smutki wszelakie i brak energii. Do tego bagietka z masłem i czosnkiem. Coś wspaniałego! Dzisiaj niosę Wam plakaty, które zdecydowanie przywołają kolorową jesień. Głównym motywem są zwierzęta malowane akwarelą w otoczeniu roślin – liści paproci, owoców jarzębiny, gałązek z szyszkami, a nawet plastra pomarańczy oraz muchomora czerwonego.

PLAKAT Z JELENIEM, PLAKAT Z LISEM, PLAKAT Z SOWĄ

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz je swoim znajomym i bliskim. Plakaty przygotowane są w wysokiej jakości druku i dostosowane do formatu A4.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

Będzie mi szalenie miło jeśli zajrzysz także do mojego sklepu na Facebooku. Zapraszam do Depth of souls collection oraz na Etsy.

.

Uściski,