Jesienne plakaty z dyniami

Nadeszła jesień! Przyjmuję jesienne skarby z radością, wdychłam głęboko chłodne powietrze, podziwiam wirujące liście na wietrze, które zachwycają swoim ubarwieniem. Wiem, że zaraz na świecie zrobi się zupełnie szaro i deszczowo, póki co ciesze się ostatnimi promeniami słońca. Ugotowałam duży garnek zupy dyniowej z mlekiem kokosowym, w piekarniku stygnie kruche ciasto ze śliwkami i cynamonową kruszonką. Znów bardziej domowo się zrobiło i przytulniej. Wrzosy zdobią wnętrze mieszkania, świece rozstawiłam w każdym kącie, aby wieczorem móc cieszyć się ich blaskiem. Narzuty oraz koce wyciągnęłam z wiklinowego kosza, żeby otulić się siedząc wygodnie w fotelu i odpocząć.

Nadszedł czas na ozdobienie mieszkania jesiennymi plakatami! Niosę swoim czytelnikom trzy kolorowe plakaty malowane akwarelą z motywem dyń, tych intensywnie pomarańczowych, lekko żółtych, w kolorze kremowych lodów waniliowych, zielonych z malowanymi plamami i nieregularnymi szlaczkami o różnym zabarwieniu czy tych w pięknym odcieniu błękitno-szarym. Dyń tak bardzo brzuchatych, wysokich i smukłych, czy niskich i grubych. Plakaty w tym roku są takie, jak mój nastrój. Kolorowe, akwarelowe, a także pełne jesiennych barw. Oczywiście udostępniam je za darmo, aby każdy mógł się nimi cieszyć. Niech otulają Wasze mieszkania i niosą dobrą energię!

______
Sprawdź koniecznie

PLAKAT Z DYNIAMI, PLAKAT Z DYNIĄ, PLAKAT Z DWIEMA DYNIAMI

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz je swoim znajomym i bliskim. Plakaty zostały przygotowane w wysokiej jakości druku i dostosowane do formatu A4.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

Będzie mi szalenie miło jeśli zajrzysz także do mojego sklepu na Facebooku. Zapraszam do Depth of souls collection na Etsy.

.

Niech jesień upłynie spokojnie!

Love,