Kalendarz adwentowy pełen ciepłych ilustracji

Jeszcze jest listopad, wyjątkowo łaskawy w tym roku. Zatęskniłam za oświetlonym miastem, pełnym kolorowych lampek owiniętych wokół gałęzi drzew zamiast liści. Za kupowaniem szklanych bombek na jarmarkach, jedzeniu przy tym suszonych owoców w czekoladzie, przemierzaniu kolejnych stoisk w poszukiwaniu prezentów dla bliskich. Marzy mi się już śnieg skrzypiący pod butami, zapach pierników w mieszkaniu, miska wypełniona mandarynkami lub pomarańczami, niespieszne spędzanie czasu na kanapie ze świątecznymi hitami w tle, etc. Tęsknie za rodzinnymi świętami, za mamą w długiej sukni, tatą targającym ogromną choinkę do domu, którą ubieramy wspólnie. Śmiechu przy tym co niemiara, a i kłótnie się zdarzały, która bombka jest najpiękniejsza i powinna zajmować godne miejsce na świątecznym drzewku.

Grudzień niesie ze sobą magiczną atmosferę, to czas świątecznych przygotowań oraz rodzinnych spotkań. Czekam na niego z niecierpliwością i rozkoszuje się dosłownie każdym grudniowym dniem. W odliczaniu dni do Bożego Narodzenia pomaga mi kalendarz adwentowy, którego nie mogło zabraknąć i w tym roku na blogu. Przygotowałam dwustronny kalendarz z ciepłymi, mocno przytulnymi ilustracjami. Pojawiła się na nim zieleń butelkowa, chłodny błękit, brąz o karmelowym odcieniu, pastelowy róż, fiolet, a także delikatna szarość. Praca nad kalendarzem była dla mnie przyjemnością. Przy tym w mieszkaniu unosił się zapach ciasta z marcepanem i bakaliami oraz aromatycznej herbaty z cytryną i imbirem.

______
Sprawdź koniecznie

Kalendarz należy wydrukować dwustronnie, następnie pociąć na kwadraciki przy pomocy ostrego nożyka introligatorskiego. Kiedy wszystkie elementy zostaną już przygotowane pozostaje rozmieszczenie ich na dużym brystolu. Kartoniki należy podkleić np. dwustronną taśmą klejącą, masą klejącą wielokrotnego użytku patafix, etc., tak, aby można je było z łatwością odkleić i odwracać.

KALENDARZ ADWENTOWY STRONA PIERWSZA, KALENDARZ ADWENTOWY STRONA DRUGA

Możesz z niego korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz go swoim znajomym i bliskim.  Kalendarz adwentowy przygotowany jest w wysokiej jakości druku i dostosowany do formatu A3.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

Będzie mi szalenie miło jeśli zajrzysz także do mojego sklepu na Facebooku. Zapraszam do Depth of souls collection oraz na Etsy.

.

Cudownego oczekiwania!