Kobiece plakaty na wiosnę

Mój dom to miejsce, gdzie czuję się bezpiecznie. Na kanapie w salonie mogę wypocząc i poczuć się dobrze, po dniu pełnym wrażeń. Tu często pachnie świeżym ciastem czekoladowym, szarlotką lub ciasteczkami migdałowymi. Na półkach stoją ulubione książki. Moje mieszkanie żyje, od progu witają mnie koty, podskakując i łasząc się do mnie, stęsknione za codzienną dawką czułości. To mój azyl i szczęście.

Bardzo duże znaczenie mają dla mnie kolory we wnętrzu. Systematycznie zmieniam narzuty na kanapie, układam miękkie pledy i zmieniam poszewki na poduchy, ustawiam pachnące świece, wyciągam z różnych zakamarków ozdoby adekwatne do pory roku. Ogromną różnice robi zmiana plakatów. Ustawiam je w ramkach na komodzie lub wieszam na ścianie. To one nadają niepowtarzalny charakter wnętrzu.

Natchniona wiosenną aurą przygotowałam niezwykle kobiece i lekkie projekty w odcieniach pastelowego różu. Pierwsza grafika to minimalistyczny plakat z przesłaniem, z przepiękną sentencją na temat wiosny. Drugi zaś to pełne kwiatów i roślin serce, które tęskni do wiosny i raduje się jej wszelkimi dobrami. Grafiki oczywiście udostępniam za darmo, do samodzielnego wydruku. Niech sprawią Wam radość!

 

PLAKAT Z SENTENCJĄ, PLAKAT Z SERCEM

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz je swoim znajomym i bliskim. Plakaty zostały przygotowane w wysokiej jakości druku i dostosowane do formatu A4.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

Będzie mi szalenie miło jeśli zajrzysz także do mojego sklepu na Facebooku. Zapraszam do Depth of souls collection na Etsy.

.

Ściskam,