Plakaty lub kartki na wiosnę z kwiatami i ptakami

Przez kilka ostatnich dni towarzyszył mi smutek i zwątpienie. Tylko wieczór jest w stanie mnie odrobinę ukoić i przytulić. Kolejny raz przelałam chaos i pędzące myśli na papier. Praca zawsze nastrajała mnie optymistycznie, zajmowała głowę i dawała wiatr w żagle. W tym roku na wiosnę przygotowałam kartki i plakaty z motywem pięknych, delikatnych, zwiewnych kwiatów oraz ptaków. Jest bardzo lekko, bardzo pastelowo i kolorowo. Mam nadzieję, że również Was ten projekt nastroi pozytywnie, popchnie do zmian i przemyśleń.  Od Was zależy czy wybierzecie plakaty i ozdobicie nimi wnętrze mieszkań czy wydrukujecie w formie kartek, wypiszecie je dobrymi słowami i prześlecie do znajomych oraz rodziny.

Spragniona dotyku ciepła przywołuję wiosnę w każdy możliwy sposób – kupuję cięte kwiaty i ustawiam je w wazonach, wymieniam dekoracje na te pastelowe,  spacerując wypatruję kotków wierzbowych, przebiśniegów i krokusów, etc. Chciałabym, aby wiosna nadeszła jak najszybciej, ale rozumiem doskonale, że zimowe miesiące potrzebne są na odpoczynek i regenerację. Przy intensywnym trybie życie może być ciężko o chwilę odpoczynku, a jest on wskazany, aby oczyścić głowę ze złych myśli i trudnych emocji. Wciąż zimowy czas wykorzystuję na nadrobieniu czytelniczych zaległości. Z książką na kolanach, spoglądam przez okno na błękitne obłoki i lecące ptaki, które dają mi nadzieję na nowy rozdział. Możliwe, że już jutro będzie ciepło i wiosennie.

______
Sprawdź koniecznie

PLAKAT Z ŻÓŁTYM PTAKIEM, PLAKAT PEŁEN KWIATÓW, PLAKAT Z PTAKIEM I GNIAZDKIEM Z JAJKAMI

LUB

KARTKA Z ŻÓŁTYM PTAKIEM, KARTKA PEŁNA KWIATÓW, KARTKA Z PTAKIEM I GNIAZDKIEM Z JAJKAMI

Możesz z nich korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz je swoim znajomym i bliskim. Plakaty i kartki zostały przygotowane w wysokiej jakości druku i dostosowane do formatu A4.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

Będzie mi szalenie miło jeśli zajrzysz także do mojego sklepu na Facebooku. Zapraszam do Depth of souls collection na Etsy.

.

Ściskam,