Kolekcja labradorytów – Biżuteria z pięknymi kamieniami

Labradoryt to magiczny kamień, z pomocą którego możemy zajrzeć w głąb siebie i odkryć to kim naprawdę jesteśmy. Wspomaga twórcze myślenie i kreatywność. Uważany jest za kamień przynoszący ulgę przy stanach beznadziejności i depresji, zastępując je entuzjazmem, wiarą w siebie i inspiracją. Dodaje siły pozwalającej przetrwać ciężkie momenty życia. Dzięki niemu jesteśmy w stanie sprostać każdemu, nawet największemu wyzwaniu. Pozwala również uporać się ze złymi wspomnieniami z dzieciństwa. Ze względu na swoje uspakajające, stabilizujące i kojące właściwości kamień ten powinny nosić osoby nerwowe, łatwo wybuchające złością.

W sferze zdrowia fizycznego labradoryt jest pomocny w leczeniu schorzeń układu szkieletowego poprawiając kondycję tkanki kostnej. Stosuje się go w leczeniu reumatyzmu, artretyzmu, przy bólach kręgosłupa i stawów. Pozytywnie wpływa na gospodarkę hormonalną organizmu. Oczyszcza organizm i wspiera wydalanie z niego wszelkich toksyn opóźniając tym samym procesy starzenia. Poprawia koncentrację, jest pomocny przy kłopotach z pamięcią i walce z bólem głowy. Labradoryt reguluje procesy trawienne, poprawia metabolizm i jest pomocny w walce z nadwagą. Aktywizuje również układ immunologiczny wzmacniając odporność.

______
KOLEKCJA LABRADORYTÓW

Wisior, którego centrum stanowi labradoryt ze złotym ogniem wewnątrz kamienia. Przepiękny kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze srebra, złota i miedzi. Ponadto w pracy użyłam koraliki fasetowane w odcieniach brązu, miedzi i złota. Zawieszka ma wymiary 4,5x6cm.

Wisior z naturalnym labradorytem z niebieskim ogniem. Niezwykłej urody kamień oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze szarym oraz niebieskim. Ponadto w pracy użyłam transparentne koraliki fasetowane z tęczowym połyskiem. Zawieszka ma wymiary 5,5×6,5cm.

Wisior z naturalnym labradorytem  ze złoto – zielonym ogniem. Przepiękny kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze ciemnego fioletu i ecru ze złotym połyskiem. Ponadto w pracy użyłam koraliki fasetowane w odcieniach fioletu z połyskiem w odcieniach złota, miedzi, różu i zieleni. Zawieszka ma wymiary 5×6,5cm.

Wisior, którego centrum stanowi labradoryt ze złoto – zielonym ogniem skrytym wewnątrz kamienia. Prześliczny kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze turkusowym i złotym. Ponadto w pracy użyłam koraliki fasetowane w odcieniach turkusu ze złotymi akcentami. Zawieszka ma wymiary 4,5x5cm.

Wisior, którego serce stanowi labradoryt ze złoto – zielonym ogniem wewnątrz kamienia. Przepiękny kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze złotym. Ponadto w pracy użyłam koraliki fasetowane w odcieniach złota, miedzi, różu i zieleni oraz szklaną kroplę połyskującą na różne kolory. Zawieszka ma wymiary 5x6cm.

Wisior z naturalnym labradorytem z chabrowym ogniem. Niezwykłej urody kamień oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze szarym oraz niebieskim. Ponadto w pracy użyłam fasetowane koraliki w kolorze niebieskim oraz ztransparentne ze srebrnym połyskiem. Zawieszka ma wymiary 4x5cm.

Wisior z naturalnym labradorytem  ze złoto – zielonym ogniem skrytym wewnątrz kamienia. Niezwykle piękny kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze złotym, srebrnym i miedzianym. Ponadto w pracy użyłam koraliki fasetowane w odcieniach złota, miedzi, różu i zieleni oraz naturalna kroplę awenturynu w kolorze zielonym. Zawieszka ma wymiary 4,5×5,5cm.

Wisior z naturalnym labradorytem  ze złoto – zielonym ogniem wewnątrz kamienia. Kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze srebrnym i zielonym. Ponadto w pracy użyłam koraliki fasetowane w kolorze srebra oraz wykonałam frędzle w używając koralików w odcieniach zieleni i żółci. Zawieszka ma wymiary 7,5×9,5cm.

Wisior z naturalnym labradorytem z niebieskim ogniem. Przepiękny kamień oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze szarym oraz srebrnym. Ponadto w pracy użyłam transparentne koraliki fasetowane z tęczowym połyskiem. Zawieszka ma wymiary 3,5×4,5cm.

Wisior z naturalnym labradorytem  ze złotym ogniem. Prześliczny kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze fioletu i zieleni.  Ponadto w pracy użyłam koraliki fasetowane w odcieniach złota, miedzi, różu i zieleni. Zawieszka ma wymiary 4,5×6,5cm.

Wisior z naturalnym labradorytem z niebiesko – zielonym ogniem. Kamień oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze miętowym i niebieskim. Ponadto w pracy użyłam niebiesko – zielone koraliki fasetowane. Zawieszka ma wymiary 4x5cm.

Wisior z naturalnym labradorytem  ze złoto – zielonym ogniem skrytym wewnątrz kamienia. Przepiękny kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze ciemnego fioletu i zieleni. Ponadto w pracy użyłam fioletowe koraliki fasetowane z połyskiem w odcieniach złota, miedzi, różu i zieleni. Zawieszka ma wymiary 4,5×5,5cm.

Wisior z naturalnym labradorytem z wielobarwnym ogniem wewnątrz kamienia. Przepiękny kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze ciemnego fioletu i srebra. Ponadto w pracy użyłam koraliki w odcieniach fioletu, granatu, turkusu i szarości oraz wykonałam frędzelki zakończone fasetowanymi koralikami. Zawieszka ma wymiary 5×6,5cm.

Wisior z naturalnym labradorytem ze złoto – zielonym ogniem. Niezwykłej urody kamień oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze szarym oraz zielonym. Ponadto w pracy użyłam koraliki fasetowane w kolorze szarym. Zawieszka ma wymiary 5x6cm.

.

.

Love,