Maki i chabry – Tapeta na pulpit

Mój dom rodzinny zawsze stał dla wszystkich otworem. Ten dom nigdy nie był pusty. W piwnicy półki wypełniały słoiki z różnymi smakołykami – ogórkami kiszonymi, dżemami z owoców sezonowych, sokami malinowymi, kompotami i nalewkami robionymi przez rodziców. Kochałam ten dom, gdy byłam dzieckiem. Uwielbiałam jeść w ogrodzie pod parasolem rogaliki z dżemem truskawkowym. W dalszym ciągu smakują mi domowe przetwory, chociaż ich nie robię. Lubię za to piec ciasta i gotować posiłki z dużą ilością warzyw.

Tak mi się marzy, by mieszkać na wsi. O poranku wdychać świeże powietrze, zrywać dojrzałe, pełne słodkiego soku owoce prosto z krzaków i się nimi zajadać. Do domu przynosić ogromne bukiety polnych kwiatów, by potem rozstawiać je w wazonach. Chciałabym za oknem mieć las z jeziorem i codziennie słuchać śpiewu ptaków. Mimo, że mieszkam w mieście, to staram się, aby w mieszkaniu nie zabrakło elementów natury. Dekoruję dom świeżymi kwiatami, układam kamienie naturalne na paterze, piekę ciasta z owocami, etc.

Kiedy potrzebuję chwili oddechu, spieszę na łąkę położoną nieopodal domu. Mam swoje ulubione miejsce. Spacer wśród zieleni pozwala mi osiągnąć harmonię psychiczną i spojrzeć na wszelkie problemy z innej perspektywy. Najbardziej lubię wieczory, gdy mogę w ciszy usiąść na trawie i wsłuchać się w szum drzew. Wczoraj udało mi się nazbierać ogromny bukiet polnych maków, chabrów i zbóż, to on stał się inspiracją do stworzenia letniej tapety na pulpit. Maki zachwycają delikatnym wyglądem płatków i kwiatów.

TAPETA NA PULPIT

1280×720, 1280×800, 1280×960, 1366×768, 1600×900, 1600×1200, 1680×1050, 1680×1200,  1920×1080, 1920×1200, 1920×1440

Możesz z niej korzystać tylko dla użytku własnego. Będzie mi miło, jeśli pokażesz ją swoim znajomym i bliskim. Tapeta na pulpit została przygotowana w wielu rozdzielczościach.

Jeżeli podobają Ci się grafiki  mojego autorstwa i je pobierasz do wydrukowania, będzie mi niezwykle przyjemnie jeśli polubisz stronę Depth of souls na Facebooku.

Będzie mi szalenie miło jeśli zajrzysz także do mojego sklepu Depth of souls collection na Etsy.

.

XOXO