Biżuteria z agatami i frędzelkami

W Warszawie lato w pełni! Skąpane w słońcu miasto wygląda niczym z pocztówki. Coraz więcej roślin rozkwita, czaruje swym kolorem i zapachem. Chętnie chodzę na łąkę, zrywam polne kwiaty i wsłuchuję się w szum drzew. Rozsiadam się na grubym kocu, w koszyku mam wodę, jakieś smakołyki oraz kamienie i koraliki, z których na łonie natury mogę tworzyć biżuterię. Staram się, aby moja biżuteria była pełna radości i kolorów. Tym razem postawiłam na naturalne agaty i długie, wielobarwne frędzle.

Agat jest jednym z najbardziej popularnych kamieni stosowanych w biżuterii. Charakteryzuje się ogromnym spektrum barw, dzięki domieszkom innych minerałów, m.in hematytu, chlorytu czy tlenków manganu. Agaty przynoszą nam emocjonalne bezpieczeństwo i ochronę. Dodają pewności siebie, uczą niezależności od innych osób. Działają jak tarcza przed negatywnymi wibracjami. Wydobywają z nas talenty. Pomagają odnieść sukces i w zdrowy sposób osiągnąć dostatek i bogactwo.

______
KOLEKCJA AGATÓW

Wisior z naturalnym agatem o barwie bursztynowej. Przepiękny kamień oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze srebra. Ponadto uszyłam frędzle z koralików w kolorze srebrnym, bursztynowym i granatowym o wykończeniu w wielu kolorach. Zawieszka ma wymiary 5,5x11cm.

Wisior z naturalnym agatem ze spękaniami w kolorze różowym. Przepiękny kamień oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze złotym. Ponadto uszyłam frędzle z koralików w kolorze złotym, różowym i czerwono – różowym. Zawieszka ma wymiary 5,5x10cm.

Wisior z naturalnym agatem z druzą w odcieniach zieleni. Przepiękny kamień oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze białym. Ponadto uszyłam frędzle z koralików w kolorze białym oraz zielonym w kilku odcieniach. Zawieszka ma wymiary 4,5×10,5cm.

Wisior z naturalnym agatem w kolorze różowo – czerwonym. Przepiękny kamień oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze srebrnym o zabarwieniu liliowym. Ponadto uszyłam frędzle z koralików w kolorze srebrnym, szarym i granatowym z połyskiem w różnych kolorach. Zawieszka ma wymiary 4,5x12cm.

Wisior z naturalnym agatem w kolorze fioletowym. Przepiękny kamień oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze złotym o wykończeniu w odcieniu zieleni. Ponadto uszyłam frędzle z koralików w kolorze złotym, różowym oraz miętowym. Zawieszka ma wymiary 4,5x11cm.

Wisior z naturalnym agatem w odcieniach brązu, bieli i szarości. Przepiękny kamień oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze białym. Ponadto uszyłam frędzle z koralików w kolorze białym, srebrnym oraz w odcieniu brązu. Zawieszka ma wymiary 4x11cm.

Wisior z naturalnym agatem w odcieniach bieli i błękitu. Przepiękny kamień oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze białym. Ponadto uszyłam frędzle z koralików w kolorze białym oraz niebieskim w kilku odcieniach. Zawieszka ma wymiary 4,5×10,5cm.

Wisior z naturalnym agatem w kolorze czerwonym. Przepiękny kamień oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze białym. Ponadto uszyłam frędzle z koralików w kolorze białym, pomarańczowym oraz czerwonym. Zawieszka ma wymiary 4,5x12cm.

Wisior z naturalnym agatem w odcieniach błękitu. Przepiękny kamień oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze białym. Ponadto uszyłam frędzle z koralików w kolorze białym, żółtym i niebieskim. Zawieszka ma wymiary 4x11cm.

Wisior z naturalnym agatem w odcieniach fioletu i granatu. Przepiękny kamień oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze brązu. Ponadto uszyłam frędzle z koralików w kolorze brąu, ultramaryny oraz błękitu. Zawieszka ma wymiary 4,5x12cm.

.

Wszystkiego kolorowego!

Love,