Kolekcja brązowa – Biżuteria z kamieniami naturalnymi i kaboszonami z żywicy

Wstałam o poranku, założyłam gruby sweter z wełny w kolorze musztardowym, zaparzyłam mocną kawę i z kubkiem w ręku wyszłam na balkon. Świat spowity był jeszcze mgłą, spod której wyłaniały się przepiękne barwy – żółcie, złoto, oranże, czerwienie, fiolety i brązy. Jesienna kraina zawitała do nas na dobre i przyniosła ze sobą to, co ma najlepsze do zaoferowania. Feeria ciepłych barw przyozdobiła naszą codzienność, tworząc ją wyjątkową.

W mojej pracowni powstały wisiory nawiązujące do kolorów jesieni, pełno w nich rudości, czerwieni oraz brązów. Użyłam naturalnych kamieni takich jak jaspisy, czaroity, septariany, agaty oraz wykorzystałam kaboszony wykonane z żywicy. Użyłam koraliki szklane, którymi oplotłam niezwykłej urody kaboszony. Całość prezentuję się naprawdę ładnie. Wisiory będą idealne pasować do jesiennych sylizacji, w których dominować będą grube tkaniny oraz swetry.

______
KOLEKCJA BRĄZOWA

Wisior z naturalnym septarianem. Kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze złota oraz jasnej zieleni. W pracy wykorzystałam koraliki fasetowane z połyskiem w wielu kolorach. Oprócz tego uszyłam koronkę wykorzystując szare i brązowe koraliki. Zawieszka ma wymiary 6x5cm.

Wisior z naturalnym sodolitem. Kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze srebrnym, szarym oraz miodowym. W pracy wykorzystałam koraliki fasetowane w kolorze miodowym. Oprócz tego uszyłam koronkę wykorzystując szare i miodowe koraliki. Zawieszka ma wymiary 6×4,5cm.

Wisior z naturalnym jaspisem. Kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze czarnym oraz antycznego brązu. Oprócz tego uszyłam koronkę wykorzystując czarne oraz granatowe koraliki. W pracy wykorzystałam koraliki fasetowane w kolorze antycznego brązu oraz czerni. Zawieszka ma wymiary 6,5×4,5cm.

Wisior z naturalnym agatem mszystym. Kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze złota oraz granatowym. Oprócz tego uszyłam koronkę wykorzystując zielono – złote i granatowe koraliki. W pracy wykorzystałam koraliki fasetowane w kolorze miodowym oraz granatowym. Dodatkowo użyłam granatowego jadeitu w formie fasetowanej kropli. Zawieszka ma średnicę 5cm.

Wisior z kaboszonem wykonanym z żywicy i tuszy alkoholowych. Kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze brązowym oraz miodowym. Oprócz tego uszyłam koronkę wykorzystując miodowe i złote koraliki. Dodatkowo użyłam różowego jadeitu w formie fasetowanej kropli. Zawieszka ma wymiary 5×4,5cm.

Wisior z naturalnym jaspisem. Kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze różowym oraz terakoty. W pracy wykorzystałam koraliki fasetowane w kolorze różowym oraz terakoty. Oprócz tego uszyłam koronkę wykorzystując koraliki w kolorze terakty oraz bieli. Zawieszka ma wymiary 5×4,5cm.

Wisior z naturalnym tygrysim okiem. Kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze czarnym oraz złotym. Dodatkowo użyłam kropli wykonanej z akrylu z ozdobnym wzorem. Oprócz tego uszyłam koronkę wykorzystując czarne i złote koraliki.  Zawieszka ma wymiary 6×4,5cm.

Wisior z  kaboszonem wykonanym z żywicy i tuszy alkoholowych. Kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze różowym oraz terakty. Oprócz tego uszyłam koronkę wykorzystując różowe i czerwone koraliki. Zawieszka ma wymiary 5,5×4,5cm.

Wisior z naturalnym czaroitem w kolorze brązowym. Kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze brązowym. Oprócz tego uszyłam koronkę wykorzystując koraliki w kolorze rudym i antycznego brązu. Zawieszka ma wymiary 6×4,5cm.

Wisior z kaboszonem wykonanym z żywicy i tuszy alkoholowych. Kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze złota, srebra, miedzi oraz szarości.  W pracy wykorzystałam koraliki fasetowane w kolorze szarym z miedzianym wykończeniem. Oprócz tego uszyłam koronkę wykorzystując szare i złote koraliki. Zawieszka ma wymiary 4×3,5cm.

Wisior z naturalnym heliotropem. Kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze zieleni butelkowej. Dodatkowo użyłam kropli jaspisu w kolorze zielono – białym.  Oprócz tego uszyłam koronkę wykorzystując koraliki w kolorze zielonym i terakoty. Zawieszka ma wymiary 6×4,5cm.

Wisior z naturalnym jaspisem krajobrazowym. Kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze szarym, fioletowym i niebieskim. W pracy wykorzystałam koraliki fasetowane w rudych i miodowych kolorach. Oprócz tego uszyłam koronkę wykorzystując szare i błękitne koraliki. Zawieszka ma wymiary 4,5×4cm.

Wisior z naturalnym jaspisem czerwonym. Kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze brązowo – granatowym. Oprócz tego uszyłam koronkę wykorzystując koraliki w kolorze granatowym i terakoty. Zawieszka ma wymiary 5,5×4cm.

Wisior z naturalnym jaspisem trzmielim. Kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze czarnym oraz żółtym. Dodatkowo użyłam miodowej kropli jadeitu oraz kuleczek tygrysiego oka. Oprócz tego uszyłam koronkę wykorzystując szare i złote koraliki. Zawieszka ma wymiary 6×4,5cm.

Wisior z naturalnym septarianem. Kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskim koralikami w kolorze zterakoty oraz brązu antycznego. Oprócz tego uszyłam koronkę wykorzystując koraliki w kolorze szarym i terakoty. Zawieszka ma wymiary 5×4cm.

XOXO