Kolekcja jesienna – Wisiory w odcieniach pomarańczu, zieleni, różu i fioletu

Żadna pora roku tak bardzo nie symbolizuje przemijania i kruchości, jak jesień. Mnie ta pora roku mocno inspiruje. Nie wiemy, czy to za sprawią zapachu smażonych powideł śliwkowych, szarlotki z cynamonem na kruchym cieście, a może dyniowego latte. Czy może jest to zasługa tej przytulności długich wieczorów, spędzonych przy książce lub kolejnym odcinku ulubionego serialu. Do tego kubek z herbatą i cytryną i delikatne światło świec. W każdym razie, z jesienią da się zaprzyjaźnić, a nawet trzeba – wszystko to w ramach walki z chandrą, przygnębieniem i spadkiem motywacji. Grunt to pozytywne nastawienie i dostrzeganie piękna jesiennych dni.

Nic nie poradzę, kocham jesień. Za owoce, mgły, zapachy i kolory. A chyba najbardziej za światło. Ciepłe, żółte, miękkie światło jesiennego słońca. Takie, które nadaje każdemu widokowi odrobinę magii. Również mają na to wpływ piękne kolory, jakimi obsypują się wszystkie drzewa. Uwielbiam patrzeć jak zmieniają się liście, barwią na różne kolory. Moje najnowsze wisiory pełne są barw jesieni – żółci, pomarańczu, zieleni, różu, fioletów oraz czekoladowych brązów. Wykonałam je zarówno z użyciem naturalnych kamieni, jak i wielobarwnych kaboszonów z żywicy i tuszy alkoholowych. Pięknie będą wyglądać zestawione z jasnymi swetrami o grubym splocie.

______
KOLEKCJA JESIENNA

Wisior z naturalnym fosilem słoniowym. Kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskimi koralikami w kolorze zielonym. Oprócz tego uszyłam koronkę wykorzystując zielone i złote koraliki. Dodatkowo użyłam miodowego jadeitu w formie kropli. Zawieszka ma wymiary 6×4,5cm .

Wisior z naturalnym agatem. Kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskimi koralikami w kolorze srebrnym. Oprócz tego uszyłam koronkę wykorzystując srebrne koraliki  i te w kolorze terakoty. Dodatkowo użyłam koraliki fasetowane w kolorze srebrnym. Zawieszka ma wymiary 5×4cm.

Wisior z naturalnym zoisytem z rubinem. Kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskimi koralikami w kolorze pudrowego różu i zieleni. Oprócz tego uszyłam koronkę wykorzystując różowe i miętowe koraliki. Zawieszka ma wymiary 5×4cm.

Wisior z kaboszonem wykonanym z żywicy i tuszy alkoholowych. Kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskimi koralikami w kolorze ecru i złota. Oprócz tego uszyłam koronkę wykorzystując perłowe i złote koraliki. Dodatkowo użyłam piękne koraliki w kolorze białym ze złotymi przetarciami. Zawieszka ma wymiary 6×5cm.

Wisior z naturalnym agatem. Kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskimi koralikami w kolorze niebieskim, ultramaryny oraz srebrnym. Dodatkowo użyłam niebieskich fasetowanych kryształków. Zawieszka ma wymiary 6×4cm.

Wisior z syntetycznym malachitem. Kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskimi koralikami w kolorze zielonym w kilku odcieniach. Oprócz tego uszyłam koronkę wykorzystując zielone i złote koraliki. Dodatkowo użyłam fasetowane koraliki w kolorze zielonym. Zawieszka ma wymiary 4,5×3,5cm.

Wisior z kaboszonem wykonanym z żywicy i tuszy alkoholowych. Kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskimi koralikami w kolorze złotym, srebrnym, miedzi i zieleni. Oprócz tego uszyłam koronkę wykorzystując szare i złote koraliki. Zawieszka ma wymiary 4×3,5cm.

Wisior z kaboszonem wykonanym z żywicy i tuszy alkoholowych. Kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskimi koralikami w kolorze miodowym, różowym i turkusowym. Oprócz tego uszyłam koronkę wykorzystując miodowe i niebieskie koraliki. Dodatkowo użyłam howlitu w formie kropli. Zawieszka ma wymiary 6×5cm.

Wisior z kaboszonem wykonanym z żywicy i tuszy alkoholowych. Kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskimi koralikami w kolorze brązowym oraz zielonym. Oprócz tego uszyłam koronkę wykorzystując brązowe i zielone koraliki. Zawieszka ma wymiary 6×5cm.

Wisior z kaboszonem wykonanym z żywicy i tuszy alkoholowych. Kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskimi koralikami w kolorze fioletowym i srebrnym. Oprócz tego uszyłam koronkę wykorzystując różowe i srebrne koraliki. Dodatkowo użyłam fasetowane koraliki w kolorze różowym. Zawieszka ma wymiary 6×5cm.

Wisior z naturalnym agatem. Kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskimi koralikami w kolorze złotym i granatowym. Oprócz tego uszyłam koronkę wykorzystując miodowe i granatowe koraliki. Dodatkowo użyłam szmaragdu w formie fasetowanej kropli. Zawieszka ma wymiary 6×5cm.

Wisior z kaboszonem wykonanym z żywicy i tuszy alkoholowych. Kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskimi koralikami w kolorze złotym, srebrnym i miedzi. Oprócz tego uszyłam koronkę wykorzystując miodowe i zielone koraliki. Zawieszka ma średnicę 4,5cm.

Wisior z naturalnym mokaitem. Kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskimi koralikami w kolorze szarym, różowym i fioletowym. Oprócz tego uszyłam koronkę wykorzystując szare i różowo – pomarańczowe koraliki. Dodatkowo użyłam fasetowane koraliki w kolorze różowym. Zawieszka ma wymiary 5×4cm.

Wisior z kaboszonem wykonanym z żywicy i tuszy alkoholowych. Kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskimi koralikami w kolorze srebrnym oraz miodowym. Oprócz tego uszyłam koronkę wykorzystując szare i srebrne koraliki. Zawieszka ma wymiary 4×3,5cm.

Wisior z naturalnym onyksem zielonym Kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskimi koralikami w kolorze zielonym. Oprócz tego uszyłam koronkę wykorzystując miodowe i granatowo – fioletowe koraliki. Dodatkowo użyłam fioletowego jadeitu w formie fasetowanej kropli. Zawieszka ma wymiary 4,5×4cm.

Wisior z kaboszonem wykonanym z żywicy i tuszy alkoholowych. Kaboszon oplotłam najwyższej jakości japońskimi koralikami w kolorze pomarańczowym, lawendowym i srebrnym. Oprócz tego uszyłam koronkę wykorzystując perłowe i srebrne koraliki. Zawieszka ma średnicę 4,5cm.

.

 

 Czerpmy z tego, co oferuje nam jesień.